'Printful' komandai kā neatkarīgs valdes loceklis pievienojies 'TripAdvisor' finanšu direktors
Foto: Publicitātes attēli

"Draugiem Group" uzņēmuma "Printful" valdei pievienojies vēl viens neatkarīgs valdes loceklis Ernsts Tenisens (Ernst Teunissen), TripAdvisor finanšu direktors.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirms pievienošanās "TripAdvisor" komandai Ernsts Tenisens bija finanšu direktors uzņēmumā "Cimpress", kur viņš palīdzēja palielināt ieņēmumus no 500 miljoniem līdz 1,5 miljardiem ASV dolāru. Cimpress ir māteskompānija uzņēmumiem, kas speciālizējas personalizētu produktu ražošanā, tostarp "Vistaprint", "Pixart Printing" un "ExaPrint".

"Esam pagodināti, ka mūsu komandai pievienojies tik augsta līmeņa profesionālis ar zināšanām pieprasījumdrukas nozarē un pieredzi publiskos uzņēmumos. Vēl viena neatkarīga valdes locekļa pievienošanās komandai spēcinās "Printful" attīstību," komentē Dāvis Siksnāns, Printful izpilddirektors un līdzdibinātājs.

Tenisens strādās kā uzņēmuma revīzijas komitejas loceklis un konsultēs akcionārus un vadības komandu finanšu un stratēģiskos jautājumos. Viņa starptautiskā pieredze kā publiskā uzņēmuma "TripAdvisor" finanšu direktoram noderēs "Printful", formulējot turpmākos stratēģiskos virzienos, attīstot korporatīvās pārvaldības prakses un gatavojoties potenciāliem kapitāla tirgus darījumiem.

"Ar lielu prieku pievienojos "Printful" komandai tik aizraujošā uzņēmuma attīstības posmā. Uzskatu, ka Printful ir un būs liela nozīme e-komercijā," skaidro Tenisens.

Tenisenam ir pieredze finanšu nozarē arī kā investīciju bankas "Morgan Stanley" izpilddirektoram un "Deutsche Bank" investīciju nodaļas vadītājam telekomunikāciju un plašsaziņas līdzekļu nozarē. Tenisens ieguvis izglītību biznesa administrācijā Nīderlandē un Oregonas Universitātē ASV.

Turpmāk Printful Inc. valdē darbosies seši valdes locekļi – uzņēmuma izpilddirektors Dāvis Siksnāns, ražošanas vadītāja Zane Levša, investora Bregal Sagemount pārstāvis Adams Fullers, valdes priekšsēdētājs Lauris Liberts, kā arī neatkarīgie valdes locekļi Nils Melngailis un Ernsts Tenisens.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.