Cukursaldā mīla: astoņu pāru ieteikumi kāzām un dzīvei pēc precībām
Foto: Kāzu aģentūras arhīvs

Iestūrēšana laulības ostā ir vareni skaists brīdis, kas atmiņā paliks visas dzīves garumā. Šoreiz kopā ar kāzu organizatori Daci Miezīti un "Kāzu aģentūru" piedāvājam astoņu pāru precību stāstus, atmiņas un noderīgus ieteikumus gan kāzu dienai, gan arī dzīvei laulībā. Kāds no pāriem gredzenus mijuši, piemēram, pirms gada, cits – desmit gadiem. Vai viņu uzskatos ir kas mainījies?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Agrita un Jānis: Mīlestība ir rūpes, atbildība, labestība, uzticība

Cukursaldā mīla: astoņu pāru ieteikumi kāzām un dzīvei pēc precībām
Foto: Privātais arhīvs

Agrita un Jānis Bērtiņi savas kāzas svinēja 2016. gada 13. augustā. Kā stāsta pāris, šajās jaukajās atmiņās viņi gremdējas bieži, jo tā bijusi viņu laimīgākā diena. "Ar ģimeni un draugiem kopīgos pasākumos bieži pārrunājam un atceramies mūsu kāzas. Vēl kā piemiņa mums ir viesu grāmata, ko ik pa laikam pāršķirstām, un, protams, arī ideālais kāzu video, kāzu bildes abām dienām," teic Agrita.

No savām kāzām visspilgtāk pārim iesēdusies prātā mičošana, iespējams, ne tik raksturīgā kāzu izklaide – handbols, kas patiesībā ir līgavas aizraušanās, kā arī otrajā dienā – orientēšanās.

Vaicāta, ko laulības viņai ir devušas, Agrita teic: "To laimes sajūtu, ka savu bērnu tēvu un labāko, mīļāko sirdsdraugu tagad varu saukt par vīru un kopā kā ģimene nest godā viņa skaisto uzvārdu."

Agrita stāsta, ka mīlestība viņai nozīmē ģimeni – vīru un bērnus. "Mana mīlestība ir cilvēki apkārt, kuriem blakus viss iegūst citas krāsas. Mīlestību var sajust tad, kad tev blakus ir īstais cilvēks, kuram es gribu dot daļu sevis, ņemot daļu viņa, lai dalītos mīlestībā ar mūsu bērniem. Mīlestība ir rūpes, atbildība, labestība, uzticība – viss, kas man ar vīru saistās, viss, ko viņš dara mūsu dēļ."

Cukursaldā mīla: astoņu pāru ieteikumi kāzām un dzīvei pēc precībām
Foto: Privātais arhīvs

Atskatoties Agrita teic, ka galvenais ir ieklausīties sevī, kā arī meklēt idejas un aktīvi iesaistīties kāzu dienas plānošanā. "Ir jābūt komandas darbam – gan sievai, gan vīram jābūt maksimāli ieinteresētam, tad viss izdosies!"

Pāris skaidro, ka nekas, izņemot spēcīgāku mīlestību (kā rezultātā pieteicās otrais bērniņš) un uzvārdu, nav mainījies viņu dzīvē kopš laulības. "Mūsu gadījumā nekādu lielu pārmaiņu nav laikam tāpēc, ka pirms laulības jau kopā nodzīvojām astoņus gadus. Viss turpinās. Dzīve ir skaista. Tagad mēs to baudām kā "big family" (lielā ģimene) – Bērtiņi!"

Vairāk foto šeit.

Tags

Kāzas Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form