Kad gaisā virmo mīlestība. Trīs pāri un viņu īpašie bildinājuma stāsti
Foto: Privātais arhīvs

Visu mīlētāju diena jeb 14. februāris ir klāt. Līdz ar gada romantiskāko laiku, kad gaisā virmo mīlestība, piedāvājam trīs bildinājuma stāstus, kurus caurvij īsta romantika. Kas zina, varbūt tieši šī Valentīndiena izvērtīsies īpaša arī tev?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sintija un Raivis

Sintijai un Raivim ir savstarpējs joks, ka viņu savedēja bijusi Raivja suņu bīglu meitene Fidžija, kuras fotogrāfiju Raivis nosūtīja Sintijai laikā, kad abi sarakstījās.

Jau pirmajā randiņā abi ir sajutuši spēcīgu saikni – viņi neesot spējuši atvadīties, izdomājot papildu aktivitātes, lai novilcinātu vakaru garāku un baudītu viens otra kompāniju ilgāk. Un tikušies uzreiz arī nākamajā dienā. Ātri vien satikšanās pārtapa mīlestības pilnās attiecībās.

Bildinājums tika plānots veselu pusgadu. Raivim šis laiks esot bijis visai satraukuma pilns, jo ik pa laikam kāds no tuvajiem cilvēkiem ieminējās par to, kad abi precēšoties. Grūti ir bijis sagaidīt, kad beidzot varēs bildināt savu mīļoto. Bet Raivis bija izlēmis Sintiju bildināt Ziemassvētkos.

Gredzena pirkšanas procesam Raivis bija pamatīgi nodrošinājies ar informāciju. Viņš bija uzmanīgi klausījies Sintijā ik reizi, kad viņa ieminējusies par to, kādi gredzeni viņai patīk. Starp citu, pavisam viltīgi viņam bija izdevies noskaidrot arī mīļotās gredzena izmēru, kādā kāzu izstādē joka pēc piemērot gredzenus. Gredzenu Raivis kādu laiku uzticēja savam draugam, kurš īpašo rotaslietu slēpa savā dzīvoklī, lai Sintija to nejauši neatrod.

Kad gaisā virmo mīlestība. Trīs pāri un viņu īpašie bildinājuma stāsti
Foto: Privātais arhīvs

Ziemassvētkus abi bija plānojuši svinēt kopā ar ģimeni. Tā bija arī reize, kad bija Raivis pirmo reizi sastapa Sintijas mammu. Visai satraucošs mirklis, kad izteikt bildinājumu! Tomēr Raivi tas neapturēja, viņš bija pārliecinās par savu lēmumu.

Interesanti bija sanācis, ka tad, kad Ziemassvētku dāvanas tika visiem izdalītas, Sintija bija nolikusi kameru, lai nofilmētu savus mīļos atveram dāvanas. Pēc kā sekoja Raivja ienākšana telpā ar pāris dienas atpakaļ Sintijai dāvināto kucēnu meitēnu Šeilu, kurai ap kaklu bija apsieta lenta ar atvērtu gredzena kastīti. Raivis bija pamatīgi uztraucies, visa ģimene atradās telpā un lūkojās uz šo satraucošo mirkli.

Lielajā satraukumā visa ieplānotā skaistā ievadruna tika piemirsta, tomēr nekas neatsvērs tās emocijas, kādas abi piedzīvoja šajā skaistajā bildinājuma brīdī. Pāris smejas, ka Raivim bijusi laba stratēģija, uzvelkot gredzenu mīļotās pirkstā jau pirms bildinājuma jautājuma izteikšanas, lai gan tas gadījies aiz lielā uztraukuma. Tomēr pavisam droši var teikt – Raivis vienkārši nespēja sagaidīt savas mīļotās jāvārdu. Tā dāvanu atvēršanas video pārtapa par bildinājuma video, kurš tagad pārim vienmēr paliks atmiņām.

Sintija un Raivis kāzas svinēja 2016. gada 4. augustā 2016. gadā.

Tags

Bildinājums Kāzas Lasāmgabali
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form