10 slikti ieradumi, kas samīda iespēju kļūt veiksmīgākam
Foto: Shutterstock

Varētu šķist – daži slikti ieradumi uz visa pārējā labā fona, ko dari dienas laikā, ir pilnīgs sīkums, tomēr amerikāņu psihologs un emocionālās inteliģences pētnieks Treviss Bredberijs norāda uz pretējo. Viņš uzsver, ka tieši ieradumi ir galvenā veiksmes un produktivitātes atslēga, kuru maiņa ne tikai atvieglos dzīvi, bet arī pavērs plašākas iespējas profesionālajā jomā, piesakot savu kandidatūru dažādiem amatiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Runājot par karjeru, var rasties jautājums – kāpēc vienam viss izdodas kā smērēts, kamēr cits klūp aiz katra akmens? Lai gan kādam var būt arī paveicies būt īstajā laikā un vietā, lielākoties virzīšanās uz sev tīkamu, labi apmaksātu un interesantu darbu notiek pamazām un mainot savus paradumus.

Vai tu parasti esi tā, kura pēdējā ierodas darbā un pirmā dodas prom? Vai tev ir antisociāli vai gluži pretēji – pārmērīgi lielas draudzības ieradumi? Vai tu bieži vien mēdz darbu atlikt uz vēlāku laiku vai arī aizraujies ar dullu perfekcionismu? Šie ir daži no ieradumiem, kuru dēļ tavs ceļš pretim sapņu amatam ir lēnāks. Vairāk lasi šeit.

Taču turpinājumā iepazīsties ar 10 paradumiem, kurus speciālists Treviss Bredberijs sauc par veiksmes mīdītājiem!

Tags

Karjera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form