11 apņemšanās, lai 2016. gadā sasniegtu karjerā izvirzītos mērķus
Foto: Shutterstock

Jaunajā gadā apņemšanās tiek piefiksētas ne tikai privātajā, bet arī profesionālajā dzīvē. Ja aizvadītajā gadā nav izdevies sasniegt karjeras virsotnes vai vismaz lēnām virzīties pa tās kāpnēm, tad vienmēr ir arī nākošais gads, lai mēģinātu sākt visu no jauna. Lai iedvesmotu sasniegt arvien jaunus mērķus arī šogad, piedāvājam portāla Indiatimes.com apkopotās 11 apņemšanās, ko vērts sev izvirzīt, kā arī karjeras konsultantes Jolantas Priedes komentārus par profesionālajiem mērķiem un to realizēšanu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Jāatceras, ka ne tikai gada sākums un tā pirmais mēnesis ir piemērots laiks pārmaiņām. Ieviešot jebkādas izmaiņas savā dzīvē, tās ir jāsaskaņo ar savām vērtībām, izsverot, kas ir svarīgāks, piemēram, veidot grandiozu karjeru vai vairāk laika veltīt bērniem, saņemt lielāku atalgojumu vai vairāk laika veltīt hobijiem," stāsta Priede.

"Gada sākums ir labs brīdis, lai izveidotu savu gada mērķu, un vēlmju kolāžu, ko nolikt sev redzamā vietā, ik pa laikam uz to palūkojoties un izvērtējot, vai virzies tur, kur vēlies. Mēs katrs pats esam atbildīgs par to, kā veidojas mūsu dzīve un karjera. Nav jāgaida grūdieni no malas vai jāļauj citiem pieņemt lēmumus savā vietā. Padomi un viedokļi ir jāuzklausa, bet lēmumi jāpieņem pašam. Un jāatceras, ka mēs varam saņemt no dzīves tik daudz, cik mēs paprasām,” atgādina Priede.

Turpinājumā iepazīsties ar 11 apņemšanām, kuru ievērošana un realizēšana ļaus gūt kārotos profesionālos panākumus!

Tags

Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form