Laba mugursoma un ērta darba vieta skolēnam – svarīgas lietas, kas paveicamas pirms 1. septembra
Foto: Shutterstock

Lai gan lielākā daļa bērnu uzstājīgi saka, ka 1. septembris vēl tālu, patiesībā nekur tālu tas vairs nav – vēl trīs pilnas nedēļas, kad daudzās mājās mazāki un lielāki bērni posīsies uz svinīgajiem jaunā mācību gada pasākumiem. Jā, šogad atkal ir paveicies, Zinību diena jeb 1. septembris ir sestdienā, kas nozīmē, ka svētku tērpos būs jāpošas vien 3. septembrī.

Taču ir lietas, par kurām vecākiem būtu jāpadomā pirms mācību gada sākšanās. Ja zīmuļus, krāsas, papīru un klades iegādāties var salīdzinoši lēti, ātri un ērti, jo tās pieejamas ne tikai kancelejas preču tirgotavās, bet arī lielveikalos, tad, piemēram, par mugursomas un darba vides iekārtošanu jādomā savlaicīgi. Atsevišķi jomas speciālisti pat uzsver, ka labai mugursomai un ērtai, patīkamai darba vietai mājās ir liela nozīme tik veiksmīgs mācībās būs skolēns.

"Cālis" forumā apzinīgākie vecāki diskusijas par labākajām mugursomām sāka jau pavasarī, un arī patlaban aktīvi runājas ne tikai pirmklasnieku vecāki, bet arī vecāku klašu bērnu vecāki. Diskusijās vari iesaistīties arī tu, piemēram, šeit un šeit, bet forumā atradīsi vēl citas tēmas par skolas gaitu sākšanu vai atsākšanu.

Tikmēr mēs piedāvājam iepazīties ar arhīva rakstiem, kuros speciālisti skaidro, kādu mugursomu bērnam izvēlēties un kāpēc, kādai būtu jābūt darba videi mājās, cik smaga var būt soma konkrētā vecuma bērniem. Zinot, ka bieži vien bērniem uz skolu jānēsā daudz grāmatu, varbūt tieši izvēloties somu, pievērs uzmanību arī faktam, cik sver tukša soma.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!