Labu mammu nemēra tikai ar piena daudzumu vai zīdīšanas ilgumu
Foto: Shutterstock

Kas ir laba mamma? Tā ir mamma, kura rūpējas par saviem bērniem, mīl viņus. Labu mammu nemēra tikai ar vienu rādītāju – piena daudzumu un, cik ilgi viņa pati baro bērnu ar krūti.

"Tagad es zinu, ka atzīme man kā mammai ir mana mazuļa smaids, smiekli, pastieptā rociņa, pirmais vārdiņš, slapjā bučiņa, mazās roķeles, kas apvijas man ap kaklu, mazais deguntelis, kas piespiežas man klāt, mazulis, kas knapi pamodies, acīm ciet no rīta mani meklē, lai ieraustos klēpī. Tā ir mana atzīme," savā stāstā, ko portāls Cālis. lv publicē saistībā ar Mātes dienas tuvošanos, atklāj Ilze, mamma diviem bērniem.

Sākumā gribu pateikt, ka esmu par to, ka mātes piens ir vislabākais, kas vien pastāv. Tas ir dabīgs un domāts tieši mazulim, taču dzīve nav ideāla un notiek arī citādi. Tāpēc mēs vēršamies pie speciālistiem, kas zina vislabāk to, kādi mēdz būt gadījumi.

Gaidot bērnu, mēs sevi un bērnu uzticam mediķiem. Mums nav viss pašiem jāapgūst, bet mums tomēr ir jābūt informētiem. Informācija atbrīvo no aizspriedumiem, pasargā no kļūdām un dod iespēju rīkoties atbilstoši situācijai.

Tags

Cilvēkstāsti Lasāmgabali Mātes diena Sarakstu karuselis Dzemdības Grūtniecība Jaundzimušais (0-1 mēnesis) Pēcdzemdību periods Zīdaiņa veselība un barošana

Comment Form