120 uzņēmumi izstādē 'Bērnu pasaule 2016' piedāvās visjaunāko preču klāstu
Foto: Monta Serdāne

No 8. līdz 10. aprīlim Ķīpsalā notiks gadskārtējā izstāde "Bērnu pasaule 2016", kurā aptuveni 120 uzņēmumu no Baltijas un citām valstīm piedāvās visplašāko un jaunāko preču klāstu gan grūtniecēm, gan dažāda vecuma bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Visdažādāko veikalu jaunumi vienkopus – plašā klāstā gultiņas, apģērbi, bērnu rati, sēdeklīši, rotaļlietas. Vecāku mieram un bērnu jautrībai blakus darbosies arī daudz dažādas rotaļu vietas, drošības kvartāls un lielā skatuve, portālu Cālis.lv informēja izstādes organizatori.

Viss nepieciešamais vecākiem un bērniem

"Troll Smiltene", "Elkor", "LENO", "MGS Factory", "Baby-Vest", "Deepy Sleepy", "Hebe", "Polarn O. Pyret", "YappyKids", "Eco Emi", "Anna House", "Zara Couture", "Fliis Trade" – tā ir tikai neliela daļa no uzņēmumiem, ar kuru jaunumiem varēs iepazīties izstādē. Profesionāļi ieteiks dažādu ģimeņu vajadzībām visatbilstošākās preces no plaša preču klāsta, sākot ar lietām topošajiem vecākiem, grūtniecēm, jaundzimušajiem un zīdaiņiem, līdz pat noderīgām lietām bērnudārzniekiem un mazajiem skolnieciņiem.

Uzņēmumi piedāvās jau daudzu pircēju iecienītas preces un pakalpojumus, kā arī jaunumus – tā, piemēram, apakšveļu jaunajām māmiņām no "Bogema Lingerie" vai labi zināmā zīmola "Tako" jaunākos ratiņus. Iepirkšanos "Bērnu pasaulē", iespējams, vēl patīkamāku padarīs atlaides, dāvanas un citi pārsteigumi.

Profesionāļu padoms un atbalsts

Vēl vecākiem izstādē būs iespēja satikt dažādu jomu profesionāļus, lai pārrunātu sev interesējošas tēmas par bērna gaidīšanu, audzināšanu un pat skološanu. Tā, piemēram, pirmo reizi izstādē piedalīsies PEP mammas, kuras sniedz pirmo emocionālo palīdzību vecākiem no bērna piedzimšanas līdz pat trīs gadu vecumam, palīdzot tikt galā ar dažādām grūtībām. Tās sievietes, kuras ir bērniņa gaidībās, varēs novērtēt iespēju satikt dūlas, kuras sniedz atbalstu gan pirms dzemdībām, gan dzemdību laikā. Savukārt bērnudārznieku un mazo skolēnu vecāki varēs uzzināt par dažnedažādiem interešu izglītības pulciņiem.

Jautras un aizraujošas aktivitātes bērniem

Līdzās preču un pakalpojumu piedāvājumam izstādē darbosies arī "Bērnu pilsētiņa", kurā kopīgu sportošanu, mākslas darbu radīšanu un eksperimentēšanu dažāda vecuma bērniem bez papildu maksas piedāvās vairāk nekā 50 dažādi mācību un iniciatīvu centri, aktivitāšu studijas, pulciņi, sporta skolas, muzeji, klubi un jaunrades nami.

Ar vērienu darbosies arī jau iemīļotais drošības kvartāls – bērni un vecāki tajā varēs satikt policistus, glābējus, elektriķus, mediķus un citu īpašo dienestu pārstāvjus, kuri rotaļu veidā mācīs visu par drošību. Un, kā ierasts, darbosies arī lielā skatuve, uz kuras ar dejām un dziesmām uzstāsies bērni no Rīgas, Jelgavas, Mārupes, Tukuma, Liepājas, Ogres, Valmieras, Ādažiem un citām Latvijas pilsētām.

Plašāka informācija par dalībniekiem, to jaunumiem, atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem mājaslapā.

"Bērnu pasaule 2016" darba laiks:
8. un 9. aprīlis no pulksten 10 līdz 18.
10. aprīlis: no pulksten 10 līdz 17.

Ieejas biļešu cenas: pieaugušajiem – pieci eiro, bērniem no trīs gadu vecuma un skolēniem – trīs eiro. Ģimenēm, pensionāriem, studentiem un invalīdiem pieejamas biļetes ar atlaidēm.

Izstāžu centrā Ķīpsalā paralēli notiks arī lielākā modes un tekstila izstāde Baltijas valstīs – "Baltic Fashion and Textile Riga", kuru piektdien un sestdien varēs apmeklēt ar "Bērnu pasaule 2016" ieejas biļeti vai ielūgumu.

Tags

Ķīpsala
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form