Aicina uz bezmaksas vecāku kompetenču stiprināšanas nodarbībām bērnu un pusaudžu audzināšanai
Foto: Shutterstock

Ja vēlies uzlabot bērnu audzināšanas prasmes, labāk izprast sevi un savu bērnu, spēt viņu atbalstīt grūtās situācijās, kā arī justies pārliecināti mammas vai tēta lomā, šis nodarbību cikls ir domāts tieši tev. Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju un Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departamentu organizē apmācības Vecāku kompetenču stiprināšana bērnu un pusaudžu audzināšanai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rīgas pašvaldības skolēnu vecākiem nodarbības ir bez maksas. Tās notiks Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā, Brīvības ielā 197a, Rīgā.

Apmācību norises laiks un ilgums: 2., 9., 16. un 23. aprīlis no pulksten 10 līdz 16.

Nodarbībās tiks aplūkotas un vingrinātas šādas tēmas:

  • Efektīva saskarsme ar bērnu un pusaudzi;
  • Konfliktu risināšanas prasmes;
  • Pozitīvas bērna disciplinēšanas metodes;
  • Drošā piesaiste attiecībās, kā to veicināt;
  • Vecāka loma, savu iekšējo resursu apzināšana un stiprināšana.

Nodarbībās pasniegtās teorētiskās zināšanas tiks nostiprinātas ar praktiskiem vingrinājumiem un mājas darbiem. Apmācības vadīs Dace Beināre (Mag.Psych) un Baiba Griščuka (Mag.Psych).

Pieteikumus dalībai apmācībās vecāki aicināti sūtīt uz e-pastu: iveta.gravite@riga.lv vai zvanīt Ivetai Grāvītei pa tālruni 67037321.

Pieteikties var Rīgas skolēnu vecāki, kuru deklarētā dzīves vieta ir Rīga un kuri ir gatavi šī gada aprīļa sestdienas veltīt tam, lai kļūtu par vēl labākiem vecākiem. Nodarbību organizatori aicina pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ierobežots.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Pusaudzis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments Rīgas domes Labklājības departaments SOS ciemati
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form