Bērni var piedalīties mākslas pastaigā Jūrmalā ar slēpņošanas elementiem
Foto: Publicitātes foto

3. starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle "Marīna 2021" Jūrmalā aicina ģimenes ar bērniem vecumā no pieciem līdz 12 gadiem doties mākslas pastaigā ar slēpņošanas elementiem. Pastaiga ved caur glezniecības, laikmetīgās mākslas un foto izstādēm, kurās integrēts slēpnis ar aktivitāti, kas piešķir mākslas pastaigai intrigu un rosina padomāt par attiecībām ar jūru, vidi un mākslu. Pastaigas maršruts pieejams līdz 29. augustam izstāžu vietu darba laikā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Slēpņošanas spēles maršruts aptver sešas biennāles pieturvietas – Jūrmalas pilsētas muzeju, Aspazijas māju, Raiņa un Aspazijas vasarnīcu, Bulduru Izstāžu namu, Jūrmalas Brīvdabas muzeju un Jūrmalas Mākslas skolu.

Pirmajā no izvēlētajiem muzejiem ģimene saņems slēpņošanas karti, kurā aprakstīti spēles noteikumi. Veicot slēpnī piedāvāto aktivitāti, ģimene katrā izstādē iegūs zīmodziņu. Kā pēdējo spēles posmu aicinām izvēlēties Jūrmalas pilsētas muzeju – tā informācijas centrā apmaiņā pret sakrātiem zīmogiem ģimene saņems dāvaniņu.

Nofografējoties ar slēpņošanas karti pie sava mīļākā izstādes mākslas darba, daloties ar slēpņošanas piedzīvojumiem sociālajā tīklā "Facebook", izmantojot tēmturi #MarinaBiennale, biennāles noslēgumā ģimenes piedalīsies izlozē par balvu – Latvijas Leļļu teātra biļetēm uz izrādi "Kiosks", kas tapusi pēc Anetes Meleces grāmatas motīviem. Izrādē galveno lomu atveido aktrise Dace Vītola no Jūrmalas.

Vairāk informācijas šeit.

Biennāli rīko Jūrmalas pilsētas muzejs ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu un sadarbībā ar citiem muzejiem, izstāžu zālēm un galerijām visā pilsētā.

*Slēpņošana (atvasināts no geocaching - angļu val. kustības)

Tags

Ģimene Bērns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form