Bērns uzvedas ne tā, kā tu vēlētos? Bezmaksas lekcijās uzzini par problēmas cēloņiem
Foto: Shutterstock

Rīgas domes Labklājības departaments aicina pieteikties bezmaksas tiešsaistes nodarbībām vecākiem par bērnu uzvedības problēmu rašanās cēloņiem. Katrā nodarbībā dalībnieki gūs ieskatu par bērnu attīstības likumsakarībām dažādos vecumposmos, kā arī saņems praktiskus ieteikumus, kā atbalstīt bērnus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Plānota stundu gara lekcija un 30 minūšu diskusija, kuras laikā speciālists atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

Tuvāko nodarbību tēmas un norises laiki:

29. martā no pulksten 18 līdz 19.30 paredzēta nodarbība: biežākās uzvedības problēmas un iespējamie risinājumi, ja bērnam novērojama nedrošības, šaubas, bailes. Dalībnieki uzzinās par uzvedības problēmām un to cēloņiem, iedzimto iezīmju (temperamenta) mijiedarbību ar vides faktoriem. Lekcijā apskatīs vecāku iespējas izvairīties no uzvedības problēmām un koriģēt tās, kā arī varēs saņemt praktiskus ieteikumus.

5. aprīlī no pulksten 18 līdz 19.30 notiks lekcija par to, kā ielikt stabilus pamatus bērna attīstībai un veiksmīgai dzīvei: kas ietekmē bērna attīstību, kā attiecības ar pieaugušo ietekmē bērna tālāko attīstību, bērna vajadzības. Dalībnieki uzzinās par drošas piesaistes veidošanu, komunikācijas un attiecību ietekmi, iespējamām grūtībām un šķēršļiem, kā arī saņems praktiskus ieteikumus komunikācijas barjeru pārvarēšanai.

12. aprīlī no pulksten 18 līdz 19.30 paredzēta nodarbība: kā atbalstīt bērna prasmes regulēt emocijas un kā veicināt veiksmīgu emocionālu attīstību, kā emocionālas pieredzes ietekmē bērna tālāko pieredzi. Dalībnieki uzzinās, kā attīstās emociju regulācijas prasmes un kā pieaugušie var veicināt iespējami veiksmīgu šo prasmju attīstību. Vecāki arī varēs saņemt praktiskus ieteikumus emocionālā intelekta un emociju regulācijas prasmju attīstīšanai bērniem.

19. aprīlī no pulksten 18 līdz 19.30 plānota nodarbība: biežākās uzvedības problēmas un iespējamie risinājumi, ja bērnam novērojama pārlieka aktivitāte, nemiers. Dalībnieki uzzinās par uzvedības problēmām un to cēloņiem, iedzimto iezīmju (temperamenta) mijiedarbību ar vides faktoriem. Lekcijā aplūkos, kādas ir vecāku iespējas izvairīties no uzvedības problēmām un koriģēt tās, un, protams, varēs saņemt arī praktiskus ieteikumus.

Savukārt 26. aprīlī no pulksten 18 līdz 19.30 notiks lekcija: biežākās uzvedības problēmas un iespējamie risinājumi, ja bērnam novērojama nedrošības, šaubas, bailes. Dalībnieki uzzinās par uzvedības problēmām un to cēloņiem, iedzimto iezīmju (temperamenta) mijiedarbību ar vides faktoriem. Apskatīs vecāku iespējas izvairīties no uzvedības problēmām un koriģēt tās. Saņems praktiskus ieteikumus.

Nodarbības vadīs klīniskā psiholoģe Zane Gulbe. Pieraksts un dalības atteikšana nodarbībām ir obligāta prasība. Nodarbības notiks "Zoom" platformā. Pieteikšanās mājaslapā "Onplate.eu" sadaļā "pasākumu kalendārs". Jautājumu gadījumā raksiet uz e-pastu lasma@onplate.lv

Tags

Bērna audzināšana Rīgas domes Labklājības departaments
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form