Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 rīko Ziemassvētku akciju, lai sniegtu atbalstu
Foto: Shutterstock

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 no 21. līdz 27. decembrim rīkos Ziemassvētku akciju "Uzticies... Tevi dzirdēs un sapratīs", lai īpaši atbalstītu tos, kuri svētku laikā ir jūtas vientuļi, nomākti un gaida atbalstu, informē inspekcijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Šis gads noteikti ir ieviesis lielas pārmaiņas svētku svinēšanā un, iespējams, gandrīz katrā ģimenē ir jūtama Covid-19 pandēmijas ietekme, līdzi nesot dažādas emocijas. Inspekcijas pieredze liecina, ka svētku laikā zvanītājiem ir aktuālas dažādas problēmas, ko daļa cilvēku īpaši asi izjūt tieši Ziemassvētku laikā – nesaprašanos ar līdzcilvēkiem, vientulību, atstumtību. Tādēļ iespēja runāt par saviem pārdzīvojumiem ir ļoti būtiska," uzsver VBTAI Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Amanda Vēja.

Ziemassvētku akcijas laikā uzticības tālruņa speciālisti īpašu vērību veltīs tam, lai sniegtu psiholoģisko palīdzību un atbalstu bērniem un pusaudžiem, kuri jūtas vientuļi, nesaprasti un nomākti, svētku laikā īpaši skaudri izjūtot konfliktsituācijas ģimenē un pamešanu novārtā. Aicināti pēc palīdzības vērsties arī bērnu vecāki, kuri vēlas saņemt atbalstu jautājumos par bērniem.

Akcijas laikā īpaši aicinām izmantot iespēju sazināties ar uzticības tālruņa speciālistiem, ne tikai zvanot bez maksas uz 116111 (diennakti), bet arī rakstot čatā (čats strādā darba dienās no pulksten 12 līdz 20, čata logs meklējams mājaslapā www.bti.gov.lv), rakstot uz e-pastu uzticibaspasts116111@bti.gov.lv vai lejupielādējot bezmaksas aplikāciju "Uzticības tālrunis", caur kuru iespējams sazināties ar uzticības tālruņa speciālistiem sev vispiemērotākajā un ērtākajā veidā.

Tags

Uzticības tālrunis 116111 Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form