Dažādo ģimeņu stāsti – konference 'Vecāku revolūcija' šogad klātienē Cēsīs un tiešsaistē
Foto: Publicitātes attēls

6. novembrī Vidzemes koncertzālē "Cēsis" jau otro gadu notiks mammu un tētu konference "Vecāku revolūcija". Konferencē uzstāsies un savā pieredzē ar dažādiem ģimenes notikumiem un situācijām dalīsies tādi lektori kā TV personība un četru meitu tēvs Armands Simsons, pusaudžu mentālās veselības un psihoterapijas speciālists Nils Sakss-Konstantinovs, "Zvannieku" mājas vadītāja Sandra Dzenīte-Cālīte, psiholoģe, konsultante attiecību un seksualitātes jautājumos Kristīne Balode un citi. Kopumā konferencē būs iespējams noklausīties 20 stāstus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konferenci ierobežotam apmeklētāju skaitam būs iespēja vērot klātienē, taču citi interesenti tai sekot līdzi varēs tiešsaistē. "Vecāku revolūcija" 6. novembrī norisināsies no pulksten 10 līdz 16.

"Šogad konferencē runāsim par dažādām ģimenēm – par skaļām, jauktām, šķirtām, ļoti aizņemtām un konfliktējošām. Lektori dalīsies savās pārdomās arī par bērniem un mācīšanos, veselību, sportošanu, dusmošanos, pāri darīšanu un ļaušanu darīt pāri. Savukārt konferences pēdējā daļa būs veltīta pašiem vecākiem – par ģimenes sistēmu un vecāku lomu un labsajūtu tajā, par skābekļa maskām vīram, savstarpējām attiecībām un pilnveidošanos," konferences saturu atklāj tās organizatori.

Konferences tiešraidi varēs skatīties platformā www.stasti.lv. Vairāk par konferenci un biļešu cenām un iegādi var uzzināt konferences mājaslapā šeit.

Konferenci organizē komunikācijas aģentūra "Addiction" sadarbībā ar Cēsu pilsētu, "Rimi Bērniem", "Swedbank", "Draugiem Group" un LR Labklājības ministriju.

Tags

Ģimene
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form