Eiropas mākslas kino dienā īpašu programmu ģimenēm un jauniešiem piedāvā 'Kino Bize'
Foto: Publicitātes attēli

14. oktobrī jau trešo gadu tiks atzīmēta Eiropas Mākslas kino diena, kuras laikā simtiem kinoteātru visā pasaulē svin Eiropas kino bagātību un daudzveidību. Kinoteātrī "Kino Bize" šajā dienā būs skatāma filmu programma ģimenēm un jauniešiem - tajā apkopotas Berlināles un citu nozīmīgu kinofestivālu bērnu un jauniešu žūriju balvu laureātes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dienas pirmajā pusē skatītāji aicināti uz starptautiski godalgotu animācijas filmu seansiem. Pulksten 13 tiks izrādīta popārta stilā veidotā franču filma "Mazais spoku detektīvs" un pulksten 15 sirsnīgā komēdijdrāma "Mana dzīve kā Cukini", kuras galvenais varonis ir puisēns, kas nonāk bērnu namā. Šīs filmas visvairāk priecēs bērnus pirmsskolas un skolas vecumā, stāsta kinoteātra pārstāve Ieva Lange.

Dienas turpinājumā tiks izrādītas divas Berlināles "Generation Kplus" jauniešu žūriju galvenās balvas ieguvējas - pulksten 17 Latvijā veidotā "Mammu, es tevi mīlu" (režisors Jānis Nords) un pulksten 19 autobiogrāfiskais stāsts par pielāgošanos jaunai dzīvei Spānijas laukos "Frīdas vasara".

Eiropas mākslas kino dienā īpašu programmu ģimenēm un jauniešiem piedāvā 'Kino Bize'
Foto: Publicitātes attēli

Eiropas Mākslas kino dienas programmu "Kino Bize" noslēgs ar zviedru režisores Sannas Lenkenas filmu jauniešiem, sirsnīgu un intriģējošu ieskatu māsu attiecībās "Mana tievā māsa". Šī filma sāksies pulksten 21.

Tags

Kino Kino Bize
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form