Foto: Kā kolēģi 'DELFI' dāmas 8. martā pārsteidza
Foto: Kārlis Dambrāns

Atzīmējot 8. martu un priecājoties par gaidītiem un arī negaidītiem pārsteigumiem, daiļā dzimuma pārstāves šodien smaida nedaudz vairāk, kā ierasts, un arī mūsu redakcijā šī darba diena tiek pavadīta īpaši pacilātā atmosfērā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mūzikai skanot, DELFI birojā jau rīta agrumā ieradās pašmāju rokgrupa Dzelzs Vilks, ar skanīgu sveicienu lutinot ikvienu dāmu, un mūziķu piemēram sekoja arī mūsu vīriešu kārtas kolēģi. Ziedu pušķi, gardi kēksiņi, smaidi un komplimenti, kā arī īpaša uzruna, kas ikvienai no mums lieku reizi atgādināja to, cik īpašas, skaistas un lieliskas esam.

Baudot gaisā virmojošo ziedu smaržu un priecīgo noskaņojumu, atliek vien cerēt, ka kungu uzmanība neizpaliks arī pārējās gada dienās, savukārt jums piedāvājam nelielu ieskatu mūsu prieka mirkļos.

Un, mīļās dāmas, vēlu jums uzmanības, prieka un īpašu mirkļu piepildītu šodienu un vēl īpašākas pārējās! Baudiet komplimentus, ļaujiet atplaukt savai sievišķībai un vienmēr, vienmēr, vienmēr lolojiet un mīliet sevi! Lai skaisti!

Tags

Dzelzs Vilks Sieviešu diena
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form