Gripas epidēmijas laikā ierobežos apmeklējumus Rīgas Dzemdību namā
Foto: LETA

Saistībā ar gripas epidēmijas sākumu, kā arī akūtu augšējo elpceļu slimību izplatības pieaugumu no pirmdienas, 21. janvāra, māmiņu un jaundzimušo interesēs Rīgas Dzemdību namā noteikti ierobežojumi. Pacienti vienlaikus būs atļauts apmeklēt vienai personai bez infekcijas slimību simptomiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Bērniem līdz 12 gadu vecumam apmeklējumi, tai skaitā, došanās līdzi uz ambulatoriskām vizītēm un USG izmeklējumu, ja bērns nav pacients, Rīgas Dzemdību namā nav atļauti, informē Dzemdību nama pārstāve Baiba Auzāne.

Rīgas Dzemdību nams ir valstī lielākā un modernākā dzemdību palīdzības un prenatālās aprūpes iestāde ar 70 gadus lielu pieredzi dzemdību palīdzības un ginekoloģisko pakalpojumu sniegšanas jomā. Ik gadu šajā iestādē tiek pieņemtas vairāk nekā 6000 dzemdības, kas ir aptuveni
trešdaļa no visām dzemdībām valstī.

  • Šajā rakstā atradīsi ieteikumus saprātīgai pašārstēšanai, ja vēl esi grūtniece jeb līdz dzemdību iestādei vēl kāds laiciņš jāgaida un saaukstējusies.

Tags

Gripa Rīgas Dzemdību nams
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form