Iemīļoto zīmolu skates un debitantu uznācieni – ko piedāvās modes nedēļas rudens sesija
Foto: Āmoralle/ Volga Vintage/ Collected Story/ Publicitātes foto

Rīgas modes nedēļas rudens sesijā, kas norisināsies no 12. līdz 16. oktobrim, tradicionālajā formātā tiks prezentētas vairāk nekā 15 ievērojamāko Latvijas modes mākslinieku kolekcijas, tostarp bērnu apģērbi. Starptautisko statusu sarīkojumam šoreiz piešķir igauņu zīmola "Diana Arno" piedalīšanās. Lai modes skates varētu redzēt visi interesenti, tās tiks arī straumētas tiešsaistē, informē organizatori.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Modes nedēļā industrijas cienītāji varēs novērtēt Latvijas jauno modes mākslinieku kopdarbus, modes skates hibrīdformātā jaunā vietā, proti, "Atta" centrā, kā arī tematiskas ballītes. Šosezon uz Rīgas modes nedēļas galvenās mēles kolekcijas demonstrēs "Iveta Vecmane", "Natālija Jansone", "Selina Keer", "Amoralle", "Volga Vintage", "Katya Katya London", "Collected Story" un "Nolo". Gaidāmās modes sesijas uzaicinātais viesis ir igauņu zīmols "Diana Arno". Bērnu modi pārstāvēs zīmoli "Aristocrat Kids", "Tiny Bunny" un "Rock and Mouse". Rīgas modes nedēļas pirmajās dienās īpašu uzmanību organizatori iesaka pievērst debitējošo zīmolu "Saint Key" un "Gummo" tematiskajām prezentācijām, kā arī četru Latvijas tekstilizstrādājumu un aksesuāru zīmolu "Cinnamon Concept", "Una Bērziņa", "Vaskala" un "Valdis Brože" sadarbībai. Savukārt modes nedēļas atklāšana svinīgi tiks atzīmēta ar 16. Latvijas modes un stila balvu pasniegšanas ceremoniju par 2020. gadu.

"Aizvadītais gads modes nozarei ir kļuvis par nosacīta miera un radošas apceres periodu, tāpēc būs sevišķi interesanti ieraudzīt gaidāmās rudens sesijas kolekcijas. Modes mākslinieki iedvesmojās no dabas, brīvības izjūtas, attiecībām ar tuviniekiem un nepārtrauca radīt. Apsteidzot notikumus, pateiksim, ka viens zīmols iepazīstinās ar veselām četrām kolekcijām, jo pandēmijas laikā tika aizsākti vairāki kapsulkolekciju virzieni, par kuriem gribas pastāstīt un, galvenais, – parādīt," stāsta Baltijas Modes federācijas prezidente Elena Strahova.

Tendences būs raksturīgas ne tikai modes skatēm, bet arī sarīkojuma formātam. Tā kā pasaule ir pielāgojusies virtuālajiem apraides formātiem, bet ir noilgojusies tikties klātienē, Rīgas modes nedēļa norisināsies hibrīdformātā – gan tiešsaistē, gan klātienē. Rīgas modes nedēļas jaunumiem vari sekot līdzi sociālajos tīklos "Facebook", "Instagram", kā arī vietnē "www.rfw.lv".

Tags

Amoralle Nolo Rīgas modes nedēļa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form