'Kim?' piedāvā bērniem iepazīt mākslu radošā un aizraujošā veidā

'Kim?' piedāvā bērniem iepazīt mākslu radošā un aizraujošā veidā
Foto: Kristīne Madjare (publicitātes foto)

Laikmetīgās mākslas centrs "Kim?" 19. janvārī no pulksten 12 aicina bērnus vecumā no četriem līdz desmit gadiem iepazīt izstādes: Armanda Zelča personālizstādi "Kad šo lasīsiet, nekas īpašs nebūs noticis" (Latvija) un Dites Gantrīsas personālizstādi "Brīvā laulība" (Dānija).

Apskatīt un iepazīt izstādes varēs, pētot mākslas darbus caur radošiem uzdevumiem. Bērni kopā ar vecākiem varēs doties izstādes izpētē ar speciāli veidotām darba burtnīciņām. Noslēgumā būs radošā darbnīca, kurā, iedvesmojoties no mākslinieka Armanda Zelča, būs iespēja darboties ar veidošanas masu.

Pieteikšanās obligāta, rakstot uz e-pastu sintija@kim.lv vai zvanot 28649014. Ieeja pasākuma ir bez maksas.

Pasākuma organizatori piebilst, ka uz Bērnu dienu vislabāk būs tērpties drēbes, ko nav bail nosmērēt, lai bērni netraucēti varētu nodoties radošajam procesam.

Informējam, ka pasākums var tikt fotografēts un bildes izmantotas, lai atspoguļotu pasākuma norisi.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Iesaisties sarunā!