Klāt baltā piektdiena – 5. novembrī aicina iesaistīties akcijā #WhiteFriday un ziedot labdarībai
Foto: Publicitātes foto

Piektdien, 5. novembrī, labdarības organizācija "Ziedot.lv" kopā ar mobilo platformu "Mobilly" aicina Latvijas iedzīvotājus vienoties ziedošanas akcijā #WhiteFriday, kuras mērķis ir veicināt atbalstu dažādu labdarības un nevalstisko organizāciju ikdienas darbam un akcentēt regulāra ziedojuma nozīmi. Iepriekšējā #WhiteFriday akcija norisinājās pirms gada, zīmīgās melnās piektdienas laikā, un tās ietvaros ziedotā summa pārsniedza 35 000 eiro. Šoreiz, turpinot aizsākto tradīciju, akcija īpaši izceļ pašmāju organizāciju nozīmīgās iniciatīvas, lai palīdzētu tām realizēt izvirzītos mērķus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šajā dienā ikviens ir aicināts sniegt savu atbalstu vairāk nekā 60 lielākām un mazākām vietējām organizācijām un projektiem, kas darbojas sabiedrības labā un kuru mērķi ir dažādi, taču vēlme viena – veidot labāku Latvijas sabiedrību. Tā piemēram, Bērnu slimnīcas fondam nepieciešami līdzekļi BKUS akcijas "Drosmes kaste" īstenošanai; kustība "Gribu palīdzēt bēgļiem" aicina sniegt atbalstu starptautiskās aizsardzības saņēmējiem Latvijā; "Latvijas mazpulki" vēlas izveidot aktīvās atpūtas un mācību vietu svaigā gaisā, kur pulcēties Upesgrīvas jauniešiem, bet Latvijas SOS bērnu ciemats aicina ziedot līdzekļus SOS ģimenēs augošo bērnu terapeitiskā atbalsta nodrošināšanai.

"Mūsu mērķis ir mazināt mobinga līmeni Latvijā, kas ir sevišķi izteikta problēma bērnu un jauniešu vidū. Ar ziedojumu palīdzību mēs nodrošinām iespēju skolām iegūt bezmaksas rīkus mobinga mazināšanai un preventīvai novēršanai," stāsta sociālā projekta #Neklusē līdzautore Marika Andžāne.

Ne mazāk būtisks ir līdzcilvēku atbalsts arī tādām organizācijām kā "Palīdzēsim.lv", kam ziedojumi nepieciešami sociāli mazaizsargāto grupu jauniešu psihoemocionālajam un praktiskajam atbalstam, biedrībai "Papardes zieds", kuras mērķis ir nodrošināt psihologa konsultācijas jauniešiem, kā arī servisa suņu biedrībai "Teodors", kas ziedotos līdzekļus vēlas izmantot servisa suņu veterinārai aprūpei. Turpretī biedrības "Hospiss LV" mērķis ir neārstējami slimiem cilvēkiem sniegt brīvību izvēlēties, kā pavadīt mūža nogali, radot iespēju uzturēt pēc iespējas augstāku dzīves kvalitāti; fonds "Nāc līdzās!" ar akcijas palīdzību vāc ziedojumus mūzikas instrumentu un aparatūras iegādei bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām; onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" iecere ir rehabilitācijas centra rekonstrukcija; apvienības "Apeirons" vēlme ir izveidot sociālā atbalsta pasākumus ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti, savukārt Latvijas Humānās palīdzības centrs saziedotos līdzekļus plāno ieguldīt cietumos ieslodzīto bērnu atbalstam.

Klāt baltā piektdiena – 5. novembrī aicina iesaistīties akcijā #WhiteFriday un ziedot labdarībai
Foto: Publicitātes foto

"Arī "Ziedot.lv", īstenojot projektu "Cilvēkos ir spēks", sniedz iespēju ikvienam ziedotājam atbalstīt kādu labdarības organizāciju, lai tādā veidā celtu smagi slimu cilvēku dzīves kvalitāti, sekmētu Latvijas dabas mantojuma saglabāšanu, palīdzētu izglītībā, kā arī sniegtu iespēju Latvijas bērniem justies īpašiem un mīlētiem. Paldies ikvienam, kurš atsaucas #WhiteFriday akcijai un ar savu ziedojumu atbalsta nozīmīgas iniciatīvas visā Latvijā!" komentē "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

Kampaņas organizatori aicina apmeklēt platformu "whitefriday.lv", iepazīties ar šī gada iniciatīvām un ziedot lielāku vai mazāku summu labdarības un nevalstiskajām organizācijām. Tāpat šajā dienā ikviens ir aicināts izmantot arī akcijai īpaši sagatavotos "Instagram" filtrus, kas pieejami "Mobilly" profilā, lai simboliski vizualizētu citkārt netaustāmos sava labā darba rezultātus.

Klāt baltā piektdiena – 5. novembrī aicina iesaistīties akcijā #WhiteFriday un ziedot labdarībai
Foto: Publicitātes foto

Plašāka informācija par akciju un tajā pārstāvētajām organizācijām, kā arī to iniciatīvām pieejama mājaslapā "whitefriday.lv". Ziedot var platformās "Mobilly.lv" un "Ziedot.lv", ar lietotnes "Mobilly" palīdzību, kā arī individuāli atbalstot organizācijas ar tiešiem ziedojumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tags

Apeirons Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Palidzesim.lv Papardes zieds SOS ciemati Ziedojums Ziedot.lv
0
Onkoloģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form