Kultūras pilī 'Ziemeļblāzma' vasarā tiks rīkoti pasaku lasīšanas rīti
Foto: Publicitātes attēli

Vasarā trīs svētdienu rīti kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā atvēlēti bērniem – 17. jūnijā, 22. jūlijā un 26. augustā bērni un viņu vecāki aicināti apmeklēt pasaku lasīšanas un izklaides pasākumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pasaku lasīšana ar Dailes teātra aktieri Gintu Andžānu notiks 17. jūnijā, no pulksten 12 līdz 13 – sadarbībā ar "Ziemeļblāzmas" bibliotēku. Andžāns kopā ar bērniem lasīs savu mīļāko bērnības pasaku Kārļa Skalbes "Kaķīša dzirnavas" un pēcāk pārrunās pasakas sižetu. Ieteicamais bērnu vecums: 6 – 14 gadi.

22. jūlijā, no pulskten 12 līdz 13.30 kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā bērnus priecēt ieradīsies divi pieredzējuši bērnu izklaidētāji - Vladislavs Krasovskis un Gatis Kondrāts, kuri kopā ar bērniem svētdienas rītu pavadīs rotaļās, smieklos, dejās un - ja laika apstākļi būs labvēlīgi, varēs spēlēt arī dvieļa bolu ar ūdens baloniem. Pasākuma apmeklētājus sagaida arī ielu vingrotāju cienīgi paraugdemonstrējumi Gata izpildījumā. Ieteicamais bērnu vecums: 6 – 14 gadi.

Tuvojoties septembrim, bērnu izklaidētāji Nauris Seisums un Vladislavs Krasovskis 26. augustā, no pulksten 12 līdz 13 aicinās bērnus kārtīgi iztrakoties pirms vasaras beigām. Bērniem būs iespēja piedalīties foto orientēšanās izaicinājumā, dažādās sporta aktivitātēs, ūdens izklaidēs un noslēgumā – kārtīgi izdejoties. Ieteicamais bērnu vecums: 6 – 14 gadi.

Ieeja pasākumos ir bez maksas.

Tags

Kultūras pils "Ziemeļblāzma"
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form