Labdarības akcijā 'Eņģeļi pār Latviju' 256 bērni saņems līdzekļus ārstniecībai un rehabilitācijai
Foto: F64

256 bērni saņems līdzekļus ārstniecībai un rehabilitācijai visā Latvijā, pateicoties labdarības akcijai "Eņģeļi pār Latviju". Akcija kanālā TV3 noslēdzās 31. janvārī. Un tās laikā izdevies saziedot pēdējo septiņu gadu lielāko summu – vairāk nekā pusmiljonu jeb 523 790,72 eiro.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Labdarības akcija "Eņģeļi pār Latviju" pērn norisinājās jau 13. reizi, kas kopā ar partneriem – Bērnu slimnīcas fondu, veikalu tīklu "Rimi Latvija" un tehnoloģiju un izklaides uzņēmumu "Tet" aicināja palīdzēt 113 bērniem visā Latvijā, kuru veselības uzlabošanai bija nepieciešami 293 248 eiro. Akcijai noslēdzoties, ziedotājiem ir izdevies saziedot pēdējo septiņu gadu laikā iespaidīgāko summu – 523 790,72 eiro, kas palīdzēs divas reizes lielākam bērnu skaitam nekā sākotnēji plānots.

Jau šobrīd ir uzsākta palīdzības sniegšana 56 bērniem, nodrošinot terapijas, medikamentus, palīglīdzekļus, kā arī inovatīvo ārstniecību un palīdzību ārkārtas gadījumos.

"Pagājušajā gadā, uzsākot akciju, bijām ļoti uztraukušies, vai izdosies nodrošināt atbalstu tiem 113 bērniem, kuri jau bija vērušies pie mums pēc palīdzības. Zinām, cik ļoti bērniem šī palīdzība ir nepieciešama, un apzināmies, kāds viņu ģimenēm būtu pārdzīvojums, ja neizdotos. Arī katram no bērniem tas būtu milzīgs zaudējums, jo viņu veselība un attīstība, viņu šodienas dzīves kvalitāte un nākotnes iespējas būtu apdraudētas. Tāpēc esmu bezgala pateicīga katram, kurš, neraugoties uz savām grūtībām, kādas mēs visi šobrīd piedzīvojam, tomēr nāca bērniem palīgā. Tā ir lieliska sajūta, ka bērniem Latvijā visapkārt ir tāds kā drošības tīkls, un, lai vai kāda ir situācija, mēs kopā parūpēsimies, lai katrs bērns saņem nepieciešamo palīdzību," pateicību pauda Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Šī gada akcijas laikā pirmo reizi ziedotājiem bija iespēja iegādāties akcijas digitālo mūzikas albumu "Brīnumu radot", kura radīšanā apvienojās Latvijas spilgtākie mūziķi. Kopumā tika iegādāti 5008 albumi, ziedojot 64 847,93 eiro. Savukārt vairāk nekā trešdaļu jeb 164 354, 86 eiro ir ziedojuši veikalu tīkla "Rimi Latvija" apmeklētāji.

Par projektu

Kanāla TV3 akcija "Eņģeļi pār Latviju" 2020. gadā norisinājās jau trīspadsmito reizi. No 17. novembra līdz 31. janvārim akcijas rīkotāji aicināja palīdzēt sešiem akcijas vēstnešiem - Marijai (4), Robijam (5), Markam (4), Elizabetei (7), Demjanam (4), Vadimam (7) un vēl 107 bērniem visā Latvijā, kuri vēlas patstāvīgi spert soļus, izteikt vārdus, priecāties par katru jaunu dienu, paveikt lielas lietas un – kas ir pats galvenais – būt laimīgi un veseli.

Lai palīdzētu piepildīt brīnumu ar vislielāko vērtību – bērnu veselību, kopumā bija nepieciešami 293 248 eiro. Akcijas mērķis ir palīdzēt segt izdevumus smagi slimiem bērniem, kuriem iedzimtu vai iegūtu slimību dēļ ir nepieciešama ilgstoša ārstniecība un rehabilitācija, kas nav ietverta valsts apmaksātajos ārstniecības pakalpojumos.

Tags

"Eņģeļi pār Latviju" Labdarība Ziedojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form