Medicīnas vēstures muzejā skolēnus izglītos par seksuālo un reproduktīvo veselību

Medicīnas vēstures muzejā skolēnus izglītos par seksuālo un reproduktīvo veselību
Foto: Shutterstock

Sadarbībā ar Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzeju šogad 9.-12. klašu skolēniem tiks piedāvāta muzejpedagoģiskā programma "Seksuālā un reproduktīvā veselība", informēja Veselības ministrijas pārstāve Anna Strapcāne.

Programmas mērķis ir veicināt skolēnu zināšanas un prasmes seksuālās un reproduktīvās veselības jomā, sekmējot cieņpilnu un atbildīgu attiecību veidošanu. Programmas uzdevumi ir veicināt izpratni par seksuālās un reproduktīvās veselības nozīmi cilvēka dzīvē, atbildīgu attiecību nozīmi seksuālās un reproduktīvas veselības jomā, kontracepcijas lietošanu, seksuāli transmisīvo infekciju riskiem un profilakses nozīmi, kā arī par aborta medicīniskiem un sociāliem aspektiem.

Programma ir bez maksas, un tā būs pieejama organizētām skolēnu grupām līdz 2019. gada decembrim.

Programmas ilgums ir apmēram viena stunda.

Source info

LETA


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Iesaisties sarunā!