Nākamnedēļ visā Latvijā sāksies 'Labo darbu nedēļa'
Foto: Publicitātes attēli

Labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" jau astoto gadu rīko akciju "Labo darbu nedēļa" – nedēļu, kad ikviens ir mudināts paveikt kādu labu darbiņu. "Labo darbu nedēļa 2016" tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju, lai kopīgi gatavotos Latvijas svētkiem. Ar labiem darbiem iesim pretī Latvijas valsts simtgadei!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

2015. gadā "Labo darbu nedēļā" tika paveikti 342 labie darbi (reģistrēti). Tika sniegta palīdzība gan līdzcilvēkiem, dzīvniekiem, gan arī sakoptas teritorijas un piemiņas vietas. "Labo darbu nedēļā 2015" kopumā piedalījušies vairāk nekā 12 200 Latvijas iedzīvotāji, tostarp 120 Latvijas skolas

"Labo darbu nedēļā" pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā var būt palīdzība kādam pensionāram mājas darbos vai vienkārša aprunāšanās, daudzdzīvokļu piemājas teritorijas sakopšana, rūpes par dabu, dzīvniekiem utt. Tie ir neskaitāmi daudzie darbiņi, kuriem ikdienā nepietiek laika vai motivācijas. Katram pašam ir iespēja iniciēt ideju par nepieciešamo Labo darbu vai iesaistīties un līdzdarboties kādā no organizācijas mājaslpā pieteiktajām aktivitātēm.

Šogad aicinām akcijā aktīvi iesaistīties arī latviešu skolas, organizācijas ārpus dzimtenes. Īpaši aicinām organizēt darbus, kas būtu saistīti ar Latviju - tā var būt palīdzība kādam latviešu pensionāram mājas darbos vai vienkārša aprunāšanās, radošas nodarbības latvisko rotu, ornamentu radīšanai, ar ko iepriecināt apkārtējos, stāsti, grāmatu lasīšana par Latviju, veikt jebkuru darbiņu, par kuru tu saņemsi pretī sirsnīgu "Paldies!", un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī tev, aicina labdarības organizācijas "Palīdzēsim.lv" vadītāja Ilze Skuja.

Akcijas laikā darbosies interaktīva mājaslapa ar Latvijas karti, kurā ikvienam dalībniekam ir iespēja atzīmēt savu plānoto vai/un paveikto labo darbu. Tā būs atrodama šeit.

Tags

Labdarība Palidzesim.lv
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form