No četriem bērniņiem mums ir divi. Pieredzes stāsts par neveiksmīgām grūtniecībām
Foto: Shutterstock

"Neauglība, spontānais aborts un kā šiem pārdzīvojumiem iespējams tikt pāri? Tēma šim rakstam manī brieda jau diezgan sen, bet bija vajadzīgs laiks, lai saņemtos uzrakstīt. To aktualizēja vīra zvans pirms pāris nedēļām, kad viņš, pildot anketu par mūsu dēliņu pie daktera, pārprasīja, cik grūtniecību man ir bijis?! Es atbildēju – tās ir bijušas četras, bet dzemdības tikai divas," tā vaļsirdīgi savu pieredzes stāstu sāk Līva Spurava.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līva veido savu blogu "Womanly Wise" un arī ar portāla "Cālis" lasītājiem bija gatava dalīties savā stāstā. Kā sacīja Līva: "Es jau arī rakstīju to, lai padalītos ar citām sievietēm!". Turpmāk Līvas piedzīvotais viņas stāstījumā:

"Tā kā 2. decembrī pagājuši divi gadi kopš notikušā, es saprotu, ka beidzot esmu gatava paskatīties uz to visu no malas. Un runāt skaļi.

Divi gadi kopš manas otrās neveiksmīgās grūtniecības. Pirmā bija pirms septiņiem gadiem, kad septītajā nedēļā bērniņa attīstība apstājās. Un bija jāveic aborts. Kā mans vīrs nesen "melni" pajokoja – mums statistika nav no labākajām. Tie ir tikai 50 procenti.

Otrā, savukārt, bija ārpusdzemdes un prasīja no manis ne tikai asaras un pārdzīvojumus, bet arī divas negaidītas operācijas (arī pašā Ziemassvētku dienā), jo pirmās operācijas laikā dakteri nebija izdarījuši visu līdz galam un atlikusī daļa no augļa vēl turpināja manī augt. Kas noveda pie ne īpaši mierpilniem Ziemassvētkiem. Tas bija ļoti smags laiks man. Mans mīļākais Ziemassvētku gaidīšanas laiks bija pārvērties murgā.

Atceros tikai to, ka slimnīcā pēc operācijas, kad gulēju gultā, nevarēju pakustēties un raudāju, Dievam devu solījumu, ja man būs meita, viņu saukšu par Mariju. Es patiešām ticu viņam. Un Dievs manu vēlēšanos izpildīja. Es sajutu, ka viņš mani sadzird un jā, tieši šobrīd man slingā, tuvu pie krūtīm piespiesta čuč Karla Marija, kurai tieši otrajā decembrī aprit pirmais mēnesis. Viņa ir mans otrais bērniņš – otrais brīnums.

Tags

Aborts Dzemdības Grūtniecība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form