Piedalies aptaujā par dzemdībām Covid-19 laikā un palīdzi Latvijas pētniekiem
Foto: Shutterstock

Rīgas Stradiņa universitātes topošā vecmāte Katrīna Paula Vilcāne kopā ar ārstiem un dzemdniecības speciālistiem piedalās starptautiskā projektā – veic aptauju par sieviešu dzemdību pieredzi Covid-19 laikā. Speciālistiem ir ļoti svarīgs sieviešu viedoklis un pieredze, lai spētu izstrādāt pēc iespējas kvalitatīvākas rekomendācijas un uzlabotu aprūpes kvalitāti. Palīdzi to īstenot, piedaloties aptaujā par dzemdībām Covid-19 laikā vai pārsūtot aptauju sievietēm, kam šāda pieredze bijusi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pētījumā ir jāiegūst 1000 respondentu atbildes.

"Mēs esam izveidojuši aptauju, kuru sievietes var aizpildīt. Tā atrodama šeit.

Covid-19 pandēmijas laiks ir satraucošs ne tikai aprūpes personālam, bet arī jebkuram, kurš vēršas pēc palīdzības. Šoreiz stāsts ir tieši par jums, jaunās mammas. Lai palīdzētu viens otram un uzlabotu aprūpi, mēs lūdzam jūs aizpildīt šo anketu un pastāstīt par jūsu pieredzi. Tā aizņems tikai 15 minūtes, bet spēs uzlabot aprūpi turpmāk," uzsver pētījuma komanda.

Tags

Dzīve Covid-19 pandēmijas laikā Rīgas Stradiņa universitāte Dzemdības
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form