Radoši, aktīvi un veselīgi: Kundziņsalā notiks ģimenes svētki
Foto: Shutterstock

Sestdien, 21. maijā, no pulksten 14 līdz 22 Kundziņsalā notiks ģimenes svētki "Gribu būt te". Tas būs vienas dienas pasākums, kas veltīts radošai izpausmei, aktīvam un veselīgam dzīvesveidam un ģimenes vērtībām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uz pasākumu salas āra teritorijā tiek aicināti gan mazie, gan lielie no Kundziņsalas un citām Rīgas apkaimēm!

Programma veidota sadarbībā ar aktīvā dzīvesveida un radošo jomu pārstāvjiem un piedāvā kvalitatīvu, daudzveidīgu un aizraujošu nodarbju klāstu, kas vērts uz sadarbību, jaunu prasmju un iemaņu gūšanu, kopā būšanu, draudzīgu un empātisku attiecību veidošanu.

Sportiskajā programmas daļā būs pieejamas īpaši izveidotas virvju trases, pēcpusdienā paralēli risināsies divas dažādas radošās darbnīcas, kurās tiks piedāvātas gan procesuālas, gan uz prasmju attīstīšanu vērstas aktivitātes. Paredzēts arī kopīgs pikniks un dienas noslēgumā – grupas "Tandēms trijatā" interaktīvs muzikālais priekšnesums. Pasākumu rīko biedrība "Kundziņsala", iesaistot salas aktīvās ģimenes un jauniešus.

Dalība pasākumā bez maksas.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Fiziskās aktivitātes Ģimene Radošas nodarbes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form