Rīgā norisināsies starptautiskais teātra festivāls bērniem un jauniešiem 'Eju meklēt!'
Foto: Publicitātes attēli

No 15. līdz 18. martam Rīgā norisināsies starptautiskais profesionālā teātra festivāls bērniem un jauniešiem "Eju meklēt!", piedāvājot plašu izrāžu programmu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Daudzpusīgs, profesionāls, atvērts teātris bērniem un jauniešiem kļūst aizvien pieprasītāks kā topošas personības un ģimenes jēgpilni emocionāli piedzīvots laiks. Festivāls, kas šogad norisināsies otro reizi, piesaka žanru robežu meklējumus dejas un zīmējumu teātrī, vides un leļļu izrādēs, klaunādes nopietnībā un sadarbībā ar pusaudžiem.

"Eju meklēt!" interesē neparastais un citādais teātris, tāpēc šogad festivāla "Eju meklēt!" latviešu mākslinieku programma papildina Zviedrijas, Igaunijas, Norvēģijas, Dānijas, Polijas izrādes, kas paredzētas bērniem un jauniešiem vecumā no viena līdz 18 gadiem.

Festivāla programma pieejama mājaslapā "Ejumeklet.lv" un norises vietās – VEF Kultūras pilī, Rīgas Teikas vidusskolā, Latvijas Leļļu teātrī, kultūras telpā "3 Māsas", Latvijas Kultūras akadēmijas "Zirgu pastā", "Dirty Deal Teatro".

Biļetes uz izrādēm visās "Biļešu paradīze" kasēs no 20. janvāra, cenas sākot no pieciem eiro, plānoti arī vairāki bezmaksas pasākumi.

"Eju meklēt!" ir starptautisks skatuves mākslas festivāls, ko organizē Starptautiskā profesionālo bērnu un jauniešu teātru asociācijas "ASSITEJ Latvijas centrs".

Tags

Festivāls Eju meklēt Latvijas Leļļu teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form