RTU aicina skolēnus piedalīties 'Prāta spēlēs'
Foto: stock.xchng

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina 8. līdz 12. klases jauniešus no visām Latvijas skolām pieteikties RTU tradicionālajām sacensībām "Prāta spēles", kurās noskaidros spēcīgākos šaha, bridža un dambretes spēlētājus. Šīs spēles notiek jau desmito reizi, un šogad tās sestdien, 30. martā, no pulksten 10 norisināsies RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1.

"Prāta spēlēs" var piedalīties ikviens jaunietis, kuram nav augstākās izglītības un kurš nav iepriekš studējis RTU. Īpaši aicināti ir 10., 11. un 12. klases skolēni, kuri interesējas par iespējām studēt inženierzinātnes RTU. Dalība spēlēs ir bez maksas, stāsta Dita Arāja, RTU Sabiedrisko attiecību departamenta Ārējās komunikācijas nodaļas vadītāja.

Lai pieteiktos spēlēm, jāaizpilda reģistrācijas anketa, kas atrodama šeit.

RTU "Prāta spēļu" uzvarētāji saņems naudas balvas, kas izmantojamas, maksājot par RTU sagatavošanas kursiem vai sedzot studiju maksu. Naudas balvu iespējams saņemt arī kā stipendiju, ja sacensību uzvarētājs kļūst par RTU studentu. Spēļu dalībniekus sagaida arī citi pārsteigumi, kā arī iespēja vērtīgi pavadīt brīvo laiku un veidot jaunus kontaktus.

"Prāta spēles" RTU rīko kopš 2009. gada, un tajās tiek noskaidroti labākie šaha, dambretes un bridža spēlētāji, kuriem ir iespēja izcīnīt stipendijas studijām RTU. Spēļu mērķis — popularizēt RTU kā prāta sporta veida atbalstītāju, veicināt skolēnu un studentu savstarpējos kontaktus, popularizēt šahu, bridžu, dambreti, kā arī paaugstināt skolēnu sporta meistarību šajās prāta spēlēs.

Ar šaha, dambretes un bridža sacensību nolikumiem var iepazīties RTU mājaslapā.

Source

Cālis.lv

Tags

Rīgas Tehniskā Universitāte Skola
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form