Sāksies pieteikšanās ap 180 vasaras nometnēm, ko organizē Rīgas izglītības iestādes
Foto: Shutterstock

No pirmdienas, 9. maija portālā "Eriga.lv" pakalpojumā "Pieteikšanās bērnu un jauniešu nometnēm" vecāki varēs iepazīties un no 12. maija pulksten 10 – pieteikties bērnu un jauniešu vasaras nometnēm.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Bērnu nometnei var pieteikt, izveidojot jaunu vai aktivizējot iepriekš saglabāto nometnes pieteikuma sagatavi. Kopumā vasarā plānotas aptuveni 180 Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu organizētas nometnes.

Vecāks, portālā autorizējoties ar internetbanku vai e-parakstu, varēs redzēt bērna vecumam atbilstošas nometnes, to norises laiku un vietu, nometnes aprakstu, dalības maksu un kontaktinformāciju. Pēc pieteikšanās vecāks saņems automātiski sagatavotu līguma projektu par dalībnieka uzņemšanu nometnē. Savukārt pēc pieteikuma apstrādes attiecīgā iestāde sazināsies ar vecāku, lai vienotos par nepieciešamo dokumentu kārtošanu.

Lai bērns varētu piedalīties nometnē, ir jānoslēdz līgums ar nometnes organizētāju par dalībnieka uzņemšanu, jāaizpilda speciāla anketa, kurā jānorāda dažādas ziņas par dalībnieku, kā arī jāiesniedz izziņa par bērna veselības stāvokli no primārās veselības aprūpes ārsta. Šovasar bērnu un jauniešu nometnēm tiek piemērotas īpašas drošības prasības, kas apkopotas Izglītības un zinātnes ministrijas interneta vietnē publicētajā dokumentā Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem.

Pirms došanās uz nometni, vēlams noskaidrot informāciju par lietām, kuras dalībniekam nepieciešams ņemt līdzi, kā arī uzzināt, kā tiek organizēta dalībnieku nokļūšana nometnes vietā un atgriešanās atpakaļ no tās. Tāpat vecākiem jānoskaidro precīza nometnes adrese, kontakttālruņu numuri nometnes norises laikā, kā arī, kādi sadzīves apstākļi tiek nodrošināti nometnē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Aktīvā atpūta Bērni Izglītība
43475719
Skolēna aktivitātes brīvajā laikā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form