Sākusies labdarības akcija ar mērķi atbalstīt dakteru Klaunu ikdienas darbu
Foto: Foto: Jūlija Gerasimena

Biedrība "Dr.Klauns" uzsāk savu ikgadēju labdarības akciju "Palīdzi dakterim Klaunam būt tur, kur viņu gaida!". Tajā ikvienam ir iespēja ziedot dakteru Klaunu Klaunu regulāram ikdienas darbam, un palīdzēs viņiem būt tur, kur gaida mazie pacienti, viņu vecāki un mediķi – Latvijas slimnīcās.

Sešu gaidu laikā dakteri Klauni ne tikai Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā (BKUS), bet arī piecās citās Latvijas slimnīcās ir pierādījuši, ka, lai cik nepatīkama ir slimība, atveseļošanās procesā vitāli svarīgi atrast vietu smaidam, siltumam un cerībai. Par to liecina neskaitāmie paldies, kurus dakteri Klauni ik dienu saņem no mazajiem pacientiem, viņu ģimenēm, kā arī medmāsām un ārstiem.

Jāatzīmē, ka pirmie 13 dakteri Klauni 2013. gadā sāka darboties divās slimnīcās – Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā Rīgā un Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī. Savukārt 2018. gadā dakteri Klauni darbojās jau sešās Latvijas slimnīcās, sniedzot atbalstu un siltumu gandrīz 15 000 bērnu. Lai dakteri Klauni varētu turpināt palīdzēt bērniem, ir svarīgi nodrošināt regulāru ilgtermiņa atbalstu, uz ko biedrība "Dr. Klauns" cer, īstenojot šo labdarības kampaņu.

"Veiksmīgam dakteru Klaunu darbam īpaši svarīgs ir ilgtermiņa atbalsts. Tas dod mums pamatu un iespēju plānot tālāko darbu, īstenot sapni par priecīgiem bērniem Latvijas slimnīcās. Citu atbalsts ir īpaši svarīgs arī tāpēc, ka bērni, viņu vecāki un slimnīcu personāls paļaujas uz dakteriem Klauniem. Viņiem svarīgi ir zināt, ka dakteri Klauni slimnīcās būs līdzās visdažādākās situācijās," skaidro biedrības "Dr. Klauns" vadītāja Marianna Milovska.

Līdz 29. aprīlim palīdzēt dakterim Klaunam var, ziedojot veikalos "Rimi Latvia" izvietotajās ziedojumu kastītēs un arī iegādājoties zīmola "Rasēns" produktus. Vēl viena jauna iespēja ir internetbankā dakteru Klaunu darba atbalstam pieslēgt regulāro maksājumu – ziedojumu. Tāpat ziedot "Dr. Klauna" programmai iespējams veikalos "Rimi" izvietotajās kastītēs, veicot pārskaitījumu biedrībai "Dr. Klauns" mājaslapā un, zvanot pa ziedojumu tālruni 90006666.

Biedrība "Dr. Klauns" kā sabiedriska labdarības organizācija darbojas kopš 2012. gada, un tās pārstāvji – 30 profesionāli medicīnas klauni – katru dienu dodas uz Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā. dakteru Klaunu projektu biedrība "Dr. Klauns" īsteno sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu un ar Izraēlas vēstniecības, Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma "Food Union" un Pētera Avena labdarības fonda "Paaudze" atbalstu.

Source

Cālis.lv

Tags

Dr.Klauns Food Union
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form