Skolēni ar svaigiem augļiem un dārzeņiem skolā varēs mieloties ilgāk nekā plānots
Foto: Shutterstock

Pagarināts periods, kādā skolēni izglītības iestādē bez maksas varēs mieloties ar augļiem un dārzeņiem. Programmas "Skolas auglis" gaitā 2015./2016.mācību gadā Latvijas skolās kopš 2015. gada 2. novembra skolēni trīs reizes nedēļā saņem svaigus augļus un dārzeņus bez maksas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Plānotais augļu un dārzeņu izdales periods bija noteikts līdz 2016. gada 5. februārim, taču ņemot vērā 2015./2016. mācību gadā programmā "Skolas auglis" iesaistīto izglītības iestāžu un izglītojamo skaitu, ir nolemts pagarināt produktu izdales periodu, portālu Cālis.lv informēja Lauku atbalsta dienesta pārstāve Simona Saule.

Produktu izdales periods tiek pagarināts līdz 2016. gada 26. februārim (ieskaitot).

Programmas "Skolas auglis" īstenošanas gaitā skolēni saņem ābolus, bumbierus, lielogu dzērvenes, kāpostus, kolrābjus, burkānus, kāļus, ķirbjus vai asorti porcijas.

Programmas mērķis ir iepazīstināt bērnus ar svaigu augļu un dārzeņu piedāvājumu, nodrošinot skolēniem bezmaksas augļus un dārzeņus, ar nolūku palielināt šo produktu patēriņu, kā arī veicināt veselīgas ēšanas paradumus skolēnu vidū.

Tags

Lauku atbalsta dienests Skola
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form