Smaga atopiskā dermatīta slimnieku vecāki tiek aicināti uz diskusiju

Smaga atopiskā dermatīta slimnieku vecāki tiek aicināti uz diskusiju
Foto: Shutterstock

Bērnu slimnīcas Pneimonoloģijas un alergoloģijas centrs aicina vecākus, kuru bērniem ir smags atopiskais dermatīts, uz diskusiju.

Uz sarunu tiek aicināti tie vecāki, kuru bērni cieš no smaga atopiskā dermatīta, kura simptomi saglabājas, neskatoties uz terapiju, ir pastāvīgi negulētas naktis, nomoka diētas, trūkst informācijas, kādus krēmus lietot, un ir citi ar slimību saistīti jautājumi un neskaidrības.

Sarunas laikā tiks meklēti veidi, kā, uzlabojot komunikāciju vecāku un ārstu vidū, kā arī piesaistot citus speciālistus, maksimāli atvieglot bērnu un vecāku ikdienas dzīvi.

Diskusija norisināsies 20. februārī no pulksten 16 līdz 18 Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, Saulaino dienu bibliotēkā (RCB).

Pieteikšanās, aizpildot anketu, kuru atradīsi te.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Iesaisties sarunā!