Šogad jau 13. reizi visā Latvijā norisināsies 'Labo darbu nedēļa'
Foto: Publicitātes attēli

"Labo darbu nedēļa" ir laiks, kad ikviens tiek aicināts aktīvi iesaistīties labo darbu veikšanā, lai sniegtu atbalstu ne tikai līdzcilvēkiem, dabai, dzīvniekiem, bet rastu gandarījumu par paveikto un palīdzētu paši sev kļūt par labākiem cilvēkiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Šajā nedēļā aicinām paveikt gan lielus, gan mazus darbus, lai Latvija kļūtu vēl skaistāka, sakoptāka un līdzcietīgāka. Darbus, kas ir pašu ierosināti, izplānoti un īstenoti," saka organizācijas "Palīdzēsim.lv" vadītāja Ilze Skuja.

Neskatoties uz ierobežojumiem, 2020. gadā akcijas aicinājumam atsaucās teju 14 000 cilvēku, paveicot vairāk nekā 300 labos darbus Latvijā, un šogad organizācija cer piesaistīt vēl vairāk labo darbu darītāju!

Šogad Latvijas iedzīvotājus aicina pievērst īpašu uzmanību saviem līdzcilvēkiem – iespējams, valstī pastāvošo ierobežojumu un noslēgtības dēļ kādam no kaimiņu senioriem, klasesbiedriem, darba biedriem vai draugiem ir zudusi vēlme draudzēties un komunicēt – nepaliec vienaldzīgs un aicini uz pastaigu, sarunu vai kopīgi paveicat kādu labo darbu.

Šogad jau 13. reizi visā Latvijā norisināsies 'Labo darbu nedēļa'
Foto: Publicitātes attēli

Ikvienam no mums ir vēlme darīt otram labu un sniegt atbalstu grūtā brīdī. Ne visiem šī iespēja ir brīvi pieejama, un kādreiz varbūt pietrūkst ideju, kur un kā to darīt. Vēl jo vairāk šobrīd, kad tik ļoti ir ierobežota iespēja tikties, būt kopā un atbalstīt vienam otru, vajadzība pēc dažāda veida palīdzības un atbalsta ir dubultojusies.

Ko iedzīvotāji var darīt:

  • doties uz dzīvnieku patversmi;
  • apciemot vientuļos pensionārus, palīdzot dārza darbos;
  • sakopt vietējo apkārtni;
  • nodot asinis;
  • ziedot apģērbu, saimniecības lietas vai pārtiku;
  • dalīties ar sirdssiltumu un aprunāties, kopīgi padzert tēju, uzspēlēt galda spēles ar kādu, kam ikdienā ir vientuļi;
  • veikt jebkuru darbu, par kuru saņemsiet pretī sirsnīgu "Paldies!", un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī jums!

Arī šogad akcijas laikā darbosies interaktīva mājaslapa ar Latvijas karti, kurā ikvienam dalībniekam ir iespēja atzīmēt savu plānoto vai/un paveikto labo darbu. Tā atrodama šeit.

Aicini citus pievienoties tavam labajam darbam un ievieto informāciju arī par savu plānoto darbu. To var izdarīt te.

Lai padarītu labos darbus redzamākus, noteikti pastāsti par saviem labajiem darbiem "Palīdzēsim.lv" un iedvesmo citus! Kad labais darbs padarīts, informē par to pārējos, ievietojot aprakstu un fotogrāfijas šeit.

Ja zini, kam noderētu palīdzība, droši raksti un info@palidzesim.lv, un visi kopā mēs varēsim palīdzēt!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iedvesmai šeit apskatāmi pagājušajā gadā reģistrētie labie darbi.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

Tags

Labdarība Labo darbu nedēļa Palidzesim.lv
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form