Rīgas bērniem un jauniešiem vasaras brīvlaikā tiek piedāvātas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tās ir daudzveidīgas aktivitātes, kuras ar pašvaldības līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

2020. gada vasarā līdzfinansējumu saņēma 31 nevalstisko organizāciju projekts, kuriem Rīgas bērni un jaunieši varēs pieteikties vasaras mēnešos, sākot ar 29. jūniju. Tā būs iespēja izmantot savu brīvo laiku lietderīgi: sportiskām un radošām aktivitātēm, aizraujošiem piedzīvojumiem, personības izaugsmes un citām meistarklasēm.

Ar brīvā laika aktivitāšu sarakstu, kontakttālruņiem, norises vietu, kā arī ar norādi par projekta mērķauditoriju un plānotajām aktivitātēm var iepazīties tīmekļa vietnē "Izglitiba.riga.lv".

Sarakstā publiskoti ne tikai projektu apraksti, norises vieta un laiks, bet arī atbildīgās personas kontaktinformācija, kas interesentiem ir jāizmanto, lai pieteiktos.

Brīvā laika aktivitāšu konkursu organizē un koordinē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Tags

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form