Steidz pieteikties bezmaksas veselības izbraucieniem! Tikai sievietēm
Foto: Shutterstock

Rīgas domes Labklājības departaments projekta īstenošanas gaitā aicina sievietes piedalīties bezmaksas divu dienu veselību veicinošos pasākumos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pasākuma mērķis ir veicināt sieviešu fizisko un psihoemocionālo veselību. Pasākumā aicinātas piedalīties jebkura vecuma sievietes! Līdz 2023. gada aprīlim kopumā tiek plānots īstenot 30 šādus pasākumus.

Pasākumu norise plānota ārpus Rīgas, skaistu vietu ieskautos viesu namos un viesnīcās. Programmā iekļautas vairākas nodarbības psihologa vadībā sevis izzināšanai, deserta meistarklase, kurā būs iespēja iemācīties pagatavot garšīgus un veselīgus zefīrus, pilates un zumbas nodarbības. Brīvajā laikā sievietes tiks aicinātas iepazīt tuvējo apkārtni, piedalīties dažādās spēlēs un sarunās.

Transports no Rīgas, ēdināšana, nakšņošana un visas nodarbības tiek nodrošinātas bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās – obligāta!

Pasākuma organizatori lūdz izvērtēt savu vēlmi un iespējas piedalīties pasākumā un pieteikties tikai tad, ja pasākumu patiešām apmeklēsiet!

Piedalīties pasākumā katra sieviete drīkst tikai vienu reizi!

Pieteikšanās:

Viesu nams "Brūveri", 20. – 21.augusts;
Viesu nams "Vecmuiža", 27. – 28.augusts;
Viesu nams "Vecmuiža", 27. – 28.augusts (2.grupa)

*Pieteikšanās vēl negarantē dalību pasākumā, pēc pieteikuma saņemšanas ar tevi sazināsies organizatori.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieces piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājaslapā "Veseligsridzinieks.lv" un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.

Tags

Rīgas domes Labklājības departaments
0
Sievietes veselība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form