Tuvums dziedē. Bērnu slimnīcas fonda 'Vecāku mājai' nepieciešams sabiedrības finansiālais atbalsts
Foto: Publicitātes foto

Šonedēļ tiek aizsākta sirsnīga Bērnu slimnīcas fonda "Vecāku mājas" labdarības kampaņa, kurā cilvēkus aicina ziedot, lai palīdzētu arī turpmāk uzturēt šo Latvijas ģimenēm tik nepieciešamo atbalsta vietu. "Vecāku māja" ļauj vecākiem palikt tuvumā saviem saslimušajiem vai priekšlaicīgi dzimušajiem bērniem, tādējādi veicinot bērnu atlabšanu, ģimeņu vienotību un vecāku fizisko un garīgo labsajūtu ārstēšanās izaicinošajā un grūtajā posmā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Visiem bērniem, kuri nonākuši slimnīcā, vecāku atbalsts un mīlestība ir tikpat svarīga un nepieciešama atlabšanai kā medicīniskā palīdzība. "Vecāku māja" ir kā spēka stacija ģimenēm, kas ļauj vecākiem, kuru bērni ārstējas kādā no nodaļām, rast ne vien ērtas naktsmājas slimnīcas teritorijā, bet arī saņemt profesionālu psiholoģisku un garīgu atbalstu.

Desmit gadu laikā, kopš "Vecāku māja" pirmo reizi vēra savas durvis, šeit atbalstu ir saņēmuši vairāk nekā 6500 bērnu vecāku un tuvinieku. Šobrīd ļoti svarīgs ir ziedotāju atbalsts, tāpēc aicinu katru, kuram ir tāda iespēja, nākt palīgā un kopā ar mums parūpēties, lai "Vecāku mājas" durvis vienmēr būtu atvērtas!", ziedot aicina Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Lai "Vecāku māja" varētu turpināt savu misiju, ir nepieciešams piesaistīt finansējumu nākamajam gadam 95 tūkstošu eiro apmērā, tādēļ tiek aizsākta ziedošanas kampaņa "Tuvums dziedē". Kampaņas galvenā ideja vēsta, ka vecāku tuvums saslimušajiem bērniem ir vienas no labākajām zālēm, tādējādi, esot tuvāk saviem bērniem, var nonākt arī tuvāk viņu atlabšanai. "Vecāku māja" atbalsta vecākus, lai viņiem būtu spēks atbalstīt savus bērnus.

Tuvums dziedē. Bērnu slimnīcas fonda 'Vecāku mājai' nepieciešams sabiedrības finansiālais atbalsts
Foto: Publicitātes foto

"Vēlos izteikt neizsakāmi lielu paldies Bērnu slimnīcas fondam, kas ir radījis "Vecāku māju". Brīdī, kad mana un manas meitas dzīve apgriezās ar kājām gaisā un uz vairāk nekā 40 dienām nokļuvām intensīvās terapijas nodaļā, nespēju iedomāties labāku vietu, kur šo laiku pavadīt. Nevarēju 24 stundas pavadīt kopā ar savu bērnu, tādēļ brīnišķīgi, ka varēju atrasties tepat līdzās bērnam," stāsta Rebekas mamma, kurai "Vecāku māja" bijis ļoti nozīmīgs atbalsts.

"Vecāku māja" apvieno ģimenes, un aicinām arī sabiedrību šobrīd vienoties kopīgam mērķim un ziedot, lai ģimenes var būt kopā ne tikai baltās, bet arī nebaltās dienās. Katri 15 eiro palīdz vienam vecākam būt sava bērna tuvumā. Finansiālais atbalsts nepieciešams, lai "Vecāku māja" varētu nodrošināt ikdienas darbu – segt komunālo un apsaimniekošanas pakalpojumu izmaksas, gultas veļas mazgāšanu, mājas uzkopšanu, kā arī nodrošināt klīniskā psihologa palīdzību, dienas un nakts dežurantus, kapelānu, "Vecāku mājas" vadītāju, apmācības un supervīzijas brīvprātīgajiem.

Kampaņas ietvaros izveidota mājaslapa ''vecakumaja.lv'' ar ērtu ziedošanas funkciju.

Tags

Liene Dambiņa Bērnu slimnīca Bērnu slimnīcas fonds Priekšlaikus dzimis bērns
0
Bērnu veselība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form