Vasarā uz laiku slēgs Madonas slimnīcas dzemdību nodaļu
Foto: Shutterstock

No jūnija sākuma līdz augusta vidum saistībā ar renovācijas darbiem tiks slēgta Madonas slimnīcas dzemdību nodaļa, portālu Cālis.lv informēja Madonas slimnīcas vadītājs Artis Stuburs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pagājušā gada pavasarī Madonas slimnīcas dzemdību nodaļa saņēma mērķa ziedojumu 155 000 euro apmērā dzemdību nodaļas renovācijai un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai.

Nu ir veikti visi sagatavošanās darbi, lai varētu uzsākt renovāciju. Šis ziedojums tiks ieguldīts dzemdību nodaļas ventilācijas sistēmas rekonstrukcijā, skaņu izolācijas uzlabošanā, kā arī kosmētiskajā remontā. Attiecīgi tiek domāts arī par jaunu mēbeļu un sadzīves aprīkojuma iegādi palātās.

Līdz ar to kādu laika posmu slimnīcas dzemdību nodaļa tiks slēgta. Provizoriski tas varētu būt no šā gada jūnija sākuma līdz augusta vidum, plāno slimnīcas vadība.

Lai uzzinātu topošo un esošo vecāku viedokli par to, kas būtu nepieciešams dzemdību nodaļai, pērn tika veikta interneta aptauja, kurā piedalījās vairāk nekā 100 respondentu. Lielākoties vēlmes sakrīt skaņas izolācija, modernāks un mājīgāks interjers, dušas telpas uzlabošana, gultas, skapji un pārtinamie galdi. Sienas vēlas redzēt priecīgākās krāsas un ar zīmējumiem. Aptaujātās personas uzsvēra, ka tikšanās telpa ir novecojusi un tai nepieciešamas pārmaiņas. Tāpat mammas priecātos, ja istabiņās būtu TV, radio un internets. Iespēju robežās šie ieteikumi tiks ņemti vērā.

Savukārt rudenī no Madonas slimnīcas telpām uz Mārcienu tiks pārcelts pansionāts, tādejādi atbrīvojot aptuveni 400 kvadrātmetru plašas telpas, kas nepieciešamas slimnīcas funkciju veikšanai. Plānots, ka telpās atradīsies ambulatorie pakalpojumi, rehabilitācijas nodaļa, dienas stacionārs, kā arī nakšņošanas iespēja pacientiem, kuri netiek stacionēti.

Pēdējo gadu laikā slimnīcā, pateicoties novada pašvaldības ievērojamam atbalstam, veikti ievērojami infrastruktūras uzlabojumi nomainīts jaunā korpusa jumta segums, rekonstruēts un paplašināts auto stāvlaukums, kā arī tiek pabeigta trešā stāva pārejas koridora savienojuma izveidošana ar pansionāta bēniņstāvu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Madonas novada pašvaldība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form