Jau pavisam drīz skolas sauks skolēnus uz jauno mācību gadu, lai atkal krātu jaunas zināšanas un gudrības. Taču daudziem bērniem un jauniešiem no sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm, daudzbērnu un audžuģimenēm jaunā mācību gada tuvošanās rada bažas – tik daudz kas jāsagādā, bet pietrūkst līdzekļu.

Labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" sākusi ziedojumu vākšanas kampaņu, aicinot ikvienu palīdzēt sagādāt skolai nepieciešamās lietas tiem bērniem, kuru vecākiem nav finansiālu iespēju visu iegādāties pašiem.

Ziedojot līdzekļus organizācijas kontā, tev ir iespēja nodrošināt skolēnus ar kancelejas precēm un citām mācībām nepieciešamām lietām, lai skolas sākumu padarītu par priecīgu un gaidītu notikumu. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti, lai iegādātos skolai nepieciešamo par draudzīgām cenām no sadarbības partneriem.

Kā tu vari palīdzēt?

Ziedojot naudu organizācijas kontā:

Rekvizīti:
Nodibinājums "Palīdzēsim.lv", Vienotais reģ. Nr. 40008137568
Adrese: Kr.Valdemāra 118, Rīga
Norēķinu rekvizīti: AS "SEB banka", LV90UNLA0050013761397,
SWIFT kods: UNLALV2X.

Ar norādi – akcijai "Skola sauc!" vai šeit.

• Ziedot skolai nepieciešamās lietas* HK "Dinamo Rīga" spēļu laikā "Latvijas Dzelzceļa kausa" ietvaros no 14. līdz 18. augustam, Arēnā Rīga, "Palīdzēsim.lv" labdarības stendā.

• Piezvanīt uz labdarības tālruni 90006888 un ziedot 1,42 eiro.

• Savā organizācijā izvietojot ziedojumu kasti, kurā vāktu skolai noderīgas lietas*

• No 12. augusta līdz 8. septembrim tev ir iespēja iegādāties kuponu kolektīvajā iepirkšanās portālā "Pērkam kopā!" Visi šie līdzekļi tiks ieguldīti nepieciešamo skolas lietu iegādei.

Akcijas laikā noziedot savus PINS punktus, "Pins.co" lojalitātes programmā, kas tiks pārvērsti naudas izteiksmē un ieguldīti nepieciešamo skolas lietu iegādei.

Akcijas norises laiks no 8. augusta līdz 8.septembrim.

Projekta gaitai un ziedojumu izlietojumam ikviens var sekot līdzi organizācijas mājaslapā.

Skolai noderīgās lietas: zīmuļi, dzēšgumijas, pildspalvas (zilas, krāsainas), krāsu zīmuļi, flomāsteri, lineāli, līme PVA, līmzīmuļi, šķēres, zīmuļu asināmie, zīmēšanas bloki A4, akvareļu bloki, otiņas, guaša krāsas; akvareļu krāsas, krītiņi (parastie, pasteļa, vaska), plastilīns, aplikāciju papīrs, krāsainais kartons, spīdīgās līmes. Burtnīcas (rūtiņu, līniju) klades (rūtiņu plānās, rūtiņu biezās, līniju) nošu burtnīcas, cirkuļi, transportieri, marķieri, līmlapiņas. Sporta tērpi, apavi un sporta inventārs.

Source

Cālis.lv

Tags

Labdarība Palidzesim.lv Skola
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form