Visu varošas, bet ne vienmēr laimīgas. Kā sievietes Latvijā atšķiras no savām vecmāmiņām
Foto: Privātais arhīvs

Latvijas simtgade piedāvā ne tikai plašu pasākumu klāstu visa gada garumā, iespēju atcerēties savas valsts pagātni, sasniegumus un arī traģēdijas, bet svētku konteksts veicina arī labvēlīgu augsni apstāties un padomāt – kādas esam mēs pašas kā sievietes, mātes, sievas, darba kolēģes un sabiedrības iedvesmotājas. Simts ir tikai cipars, kas nākamgad mainīsies, savukārt sievietes pielāgosies un dosies līdzi interesantajam laikmetam, kurā dzīvojam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Turpinot pirms laika aizsākto tēmu, kurā "Viņa" pētīja "daudzgadīgo" paaudzi jeb sievietes, kurām ir pāri 40, 50, 60, bet kas jūtas labāk nekā savos 20 gados, šoreiz dalāmies ar trīs jaunu, iedvesmojošu un pārliecinātu sieviešu stāstiem un viena vīrieša novērojumiem. Viņu visu pieredze un skatījums uz pasauli norāda, ka nākotnē sievietes dosies varenas attīstības virzienā, ar savu mūsdienīgu skatījumu un vēl lielāku pārliecību par sevi. Uzsit sev uz pleca – ar jaunu simtgadi ir iespējams viss un vēl vairāk!

Savās pārdomās dalās Elva Žagariņa, skolotāja, kas strādājusi Zviedrijā, bet šobrīd atgriezusies Latvijā, mārketinga speciāliste, sava bloga un iedvesmas konta portālā "Instagram" veidotāja Kristīne Beitika, kā arī Karīna Račko – rakstniece, kas viegli sapurinājusi jautājumus par seksualitāti savos erotiskajos dižpārdokļos "Saplēstās mežģīnes" un "Debesis pelnos".

Sievietei vienmēr būs svarīgs vīrieša viedoklis – "Viņa" noskaidro arī mūziķa, komponista un fotogrāfa Ērika Upenieka redzējumu un pārdomas. Visu četru atbildes rosina domāt, ka Latvijā sievietes ir pietiekami pārliecinātas un spēcīgas, reizēm pat neapzinoties uz kādiem brīnumu darbiem vispār ir spējīgas.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Iedvesma Lasāmgabali Sievietes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form