Foto: Svinēt ar vērienu! Viesu stils portāla 'DELFI' jubilejas svinībās
Foto: DELFI

Aizvadītajā nedēļā, atzīmējot portāla DELFI pastāvēšanas 16. gadadienu, devāmies pelnītā atpūtā. Apmeklējot Gardēžu teātri, Kriminālajās vakariņās ļāvāmies ne tikai kopā būšanas priekam un lepnumam par paveikto, godinot izcilākos kolēģus, bet arī baudījām nebeidzamo garšu un aromātu buķeti, kas teicami papildināja ilgi gaidītā vakara atmosfēru.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jāpiebilst, ka, gatavojoties DELFI dzimšanas dienas svinībām, nebūt netika aizmirsts par pienācīgu tērpu izvēli. Redakcijas gaiteņos nedēļas garumā atskanēja gan dāmu aizrautīgas čalas par īstās kleitas piemeklēšanu, gan kungu asprātības un diskusijas par kaklasaišu nepieciešamību.

Tērpi tika sarūpēti, tos papildinot arī dzirkstošai bezrūpībai un svinēšanas priekam, kas 3. decembra vakaru pārvērta krāšņos svētkos. Fotogalerijā piedāvājam iespēju ar acs kaktiņu ielūkoties mūsu svinību norisē un viesu stilā – ziņu un žurnālu redakciju, mārketinga, reklāmas un administrācijas daļas, kā arī IT nodaļas daiļajās dāmās un iznesīgajos kungos!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form