Foto: Reinis Krastiņš
Ceturtdien, 12. septembrī, Tehniskās jaunrades nams (TJN) "Annas 2" aicina bērnus un jauniešus, ģimenes un klases uz ikgadējo pasākumu "Svētki Annas ielā", kas notiks jau 26. reizi. Pasākums norisināsies no pulksten 15 līdz pulksten 19.

Vienā no mazākajām ielām Rīgā – Annas ielā – katru septembri durvis plašāk ver TJN "Annas 2" un aicina lielus un mazus interesentus iepazīties ar nama izglītības programmām un aizraujoši pavadīt laiku. Jebkuram interesentam būs iespēja ielūkoties vairāk nekā 40 pulciņos un praktiski darboties tehniskajās, mākslas un radošajās darbnīcās, iepazīties ar nama skolotājiem un pieteikties sev interesējošām nodarbībām. Svētku laikā uz ielas darbosies "pop-up" atpūtas zona, bet drosmīgākajiem būs iespēja piedalīties "Ielaušanās spēlē" – iekļūt TJN "Annas 2" caur nama logiem, izmantojot industriālā alpīnisma elementus, izpildīt uzdevumus kontrolpunktos visā ēkā un nobraukt ar trosi (zipline) no 2. stāva. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" ir pašvaldības interešu izglītības iestāde, kas sniedz iespēju apgūt laikmetam atbilstošas kompetences papildus formālajai izglītībai. Zināšanas, prasmes un pieredze, ko bērni un jaunieši šeit var iegūt, var palīdz spert nākamo būtisko soli izglītības un profesijas izvēlē.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!