Lai datiem būtu iespējams ceļot no vienas vietas uz otru, svarīgi saprast, kā strādā sakaru sistēmas. Kā tieši šie dati ceļo un kādas ir iekārtas, kas nodrošina datu pāraidi?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šobrīd no sava mobilā telefona varam regulēt siltumu mājā, sazvanīt draugus videozvanā jebkurā pasaules malā, paskatīties, cik daudz soļu šodien sperti un daudz ko citu. Tas nebūtu iespējams bez sistēmām, kas nodrošina raitu datu pārraidi, un tieši par to arī kopienas "The Raccoons" lekciju sērijas "Ievads STEM" desmitajā video – kā darbojas mūsdienīgas sakaru sistēmas.

Par savu ceļu telekomunikāciju nozarē šoreiz stāsta Ints Meijers no "Tet" un Ieva Vilima no "Cognizant".

Pēc lekcijas noskatīšanās vari doties uz "The Raccoons" vietni un aizpildīt testu, lai saņemtu balvu par labi padarītu darbu!

Šis ir 10. video lekciju ciklā, ko veido tiešsaistes kopiena "The Raccoons". Kopiena pulcē studentus un vecāko klašu skolēnus, kuri vēlas iepazīt jaunākās tehnoloģijas un programmēšanas prasmes radošā un savstarpējas sadarbības veicinošā vidē.

Ja esi ISIC vai ITIC kartes īpašnieks, iegādājies "Delfi Abonementu" par īpašu cenu – 1 eiro uz 4 nedēļām. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit.

Tags

The Raccoons Internets Tet Viedtālruņi Tehnoloģijas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form