Latviešu jaunuzņēmums cīnīsies Eiropas veselības aprūpes akseleratora programmas pusfinālā
Foto: Publicitātes foto

"Headstart" ir "EIT Health" veselības aprūpes akseleratora programma. Nule izziņoti šī gada pusfinālisti, kas cīnīsies par investoru uzmanību, atbalsta finansējumu un vietu uz sacensību pjedestāla. Pusfinālā iekļuvis arī uzņēmums no Latvijas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Headstart" programmas ietvaros "EIT Health" kopumā izlēma atbalstīt 89 Eiropas veselības aprūpes jaunuzņēmumus, tostarp 17 komandas no lielāku progresu sasniegušiem reģioniem. Septiņi jaunuzņēmumi bija no Itālijas, pa diviem no Portugāles, Polijas un Igaunijas, un pa vienam no Grieķijas, Rumānijas, Ungārijas un Latvijas. Visas komandas saņems 40 000 eiro, lai attīstītu savas inovācijas un piesaistītu privātus ieguldījumus. Finālā jaunuzņēmumi sacentīsies par papildu 10 000 eiro.

"Headstart" pusfinālists no Latvijas ir SIA "Longenesis". Uzņēmuma izstrādātais risinājums nodrošina atbalstu Covid-19 pētniecībā, piedāvājot tehnoloģisku rīkkopu, kas palīdz risināt ar piekļuvi pacientu datiem saistītas juridiskas problēmas. Šis rīks atbilst VDAR un HIPAA prasībām un nodrošina informāciju par pacientiem klīniskās jomas un citiem pētniekiem, neatklājot pacientu personas datus.

Vairāk par zinātnes un tehnoloģiju sasniegumiem lasi portālā Labsoflatvia.com.

Ja esi ISIC vai ITIC kartes īpašnieks, iegādājies "Delfi Abonementu" par īpašu cenu – 1 eiro uz 4 nedēļām. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit.
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form