Seko studentam un iepazīsti mācības un sadzīvi RTU
Foto: Publicitātes attēli

Lai iepazītu savu potenciālo studiju programmu, fakultāti un studentu dzīvi ikdienā, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina vidusskolēnus pieteikties pasākumam "Seko studentam" un kļūt par studentu ēnām, gūstot priekšstatu par studiju un ārpusstudiju vidi RTU. Pieteikšanās notiek no 28. februāra līdz 13. martam, bet sekošana – no 16. līdz 27. martam.

Sekojot studentam, būs iespēja uzzināt, kā notiek studijas RTU. Skolēni kopā ar studentiem apmeklēs lekcijas un piedalīsies laboratorijas darbos, iepazīs RTU Zinātnisko bibliotēku, dienesta viesnīcas, Studentu parlamentu, sporta kompleksu, kā arī apzinās citas RTU studentu pilsētiņas Ķīpsalā sniegtās iespējas.

Pieteikties akcijai "Seko studentam" vari, klikšķinot šeit un autorizējoties ar savu "E-klases" pasi vai "Mykoob" lietotājvārdu un paroli.

Katrs skolēns var sekot vienam studentam vienu dienu. Ja skolēnu interesē vairākas studiju programmas, tad katrā programmā vienam studentam var sekot citā dienā.

Gan skolēni, gan studenti tiek aicināti dalīties ar savu pieredzi sociālajos tīklos, lietojot tēmturi #sekoRTU.

Tags

Augstākā izglītība Rīgas Tehniskā universitāte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form