Vēl dažas dienas sievietēm Latvijā iespēja pieteikties 'Google' finansētajām apmācībām
Foto: Publicitātes attēli

Jau vairāk nekā 1000 sievietes gan no Latvijas, gan arī latvietes, kas dzīvo ārzemēs, pieteikušās "Google" atbalstītajām un "Riga TechGirls" organizētajām tiešsaistes apmācībām "Iepazīsti tehnoloģijas", kas sāksies 28. jūlijā. Interese ir liela, taču līdz 26. jūlijam vēl iespējams pieteikties, ja ir vēlme spert pirmos soļus informācijas tehnoloģiju pasaulē, kas, iespējams, nākotnē var kļūt arī par turpmākās karjeras ceļu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Iepazīsti tehnoloģijas" ir pirmais bezmaksas tiešsaistes kurss, kas paredzēts sieviešu kvalifikācijas celšanai un pārkvalifikācijas uzsākšanai, lai attīstītu izpratni un spējas tehnoloģiju jomā. Mācību kurss norisināsies trīs mēnešus vienu vai divas reizes nedēļā, nodrošinot vairāk nekā 20 dažādu lekciju, semināru un darbnīcu. Mācību saturs būs pieejams tikai reģistrētajām dalībniecēm tiešsaistē, un to būs iespējams noskatīties arī ierakstā sev ērtā laikā.

Vismaz 150 absolventēm būs iespēja pēc programmas turpināt sava ceļa attīstību ar individuāli izvēlētu mentoru no tehnoloģiju sfēras.

Katra sesija būs vismaz stundu gara ar iespēju pēc tās nokārtot testu, lai nostiprinātu zināšanas. Dalībnieces, kas būs veiksmīgi nokārtojušas visus testus, mācību beigās saņems sertifikātu, apliecinot veiksmīgu zināšanu apguvi. Sesiju tēmas būs saistītas ar plašu informācijas spektru par tehnoloģijām, sākot no tā, kā tās maina pasauli, kādas karjeras iespējas ir pieejamas Latvijā, kādas prasmes ir nepieciešamas, lai tajās sāktu darbu, kā atšķiras IT un inženierijas jomas, kādi uzņēmumu veidi, programmēšanas valodas un lomas ir populāras un kāda ir ikdiena strādājot IT.

"Esam ļoti priecīgas, ka jau vairāk nekā 1000 dalībnieces reģistrējušās www.iepazistitehnologijas.lv, bet esam gatavas uzņemt arī vairāk! Būtu liels prieks, ja par tehnoloģiju sniegtajām iespējām darba tirgū un prasmēm, kas nepieciešamas, lai pašattīstītos šajā nozarē, padziļināti uzzinātu vismaz divi tūkstoši sieviešu Latvijā!" saka Anna Andersone, "Riga TechGirls" vadītāja.

Atgādinām, ka reģistrēties programmai var vietnē www.iepazistitehnologijas.lv līdz 26.jūlijam, bet apmācības sāksies jau 28. jūlijā.

Tags

Riga TechGirls Informācijas tehnoloģijas Datorzinātne Google
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form