Projektu atbalsta
Sponsor Logo
 
 
Bērnībā ticam, ka neviens sapnis nav par lielu. Kad domājam, par ko vēlamies kļūt, kad izaugsim, ar pārliecību stāstām, ka būsim policisti, skolotāji, ārsti vai frizieri. Ir skaidrs, ka ne vienmēr visiem sapņiem ir lemts piepildīties, taču mums blakus ir neskaitāmi daudz cilvēku, kuri ar savu piemēru ļauj noticēt, ka iespējams ir viss! Šajā fotoizstādē tu iepazīsi 10 dzīvesstāstus, kas pierāda, ka ar mērķtiecību un gribasspēku iespējams īstenot arī kvēlākos bērnības sapņus. Uz mirkli apstājies un iepazīsties ar šiem stāstiem, un ļauj tiem būt par dzinuli arī savu ieceru īstenošanā!
Projekta ''Dara citādi - izdara tāpat!'' veidotāji: saturs – Sabīne Košeļeva, Andra Čudare, Liene Matīsa, Kristīne Melne, foto – Mārtiņš Purviņš, izstādes fotogrāfiju autors - Andrejs Strokins, dizains – Natālija Šindikova, izstrāde - Nikolajs Trubačistovs, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītāja - Marta Cīrule, mediju komunikācijas eksperte – Kristiāna Tabunova.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.