Trešdien, 14. februārī, raidījumā "Delfi TV ar Jāni Domburu" viesojās Baltijas valstu kopuzņēmuma "RB Rail" valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa.

Projekta "Rail Baltica" attīstības un būvniecības koordinatora "RB Rail" akcionāri - Igaunijas un Lietuvas valsts uzņēmumu pārstāvji - 1. februārī nobalsojuši par Rubesas atstādināšanu. Tomēr lēmumu par to jāpieņem uzņēmuma padomei. Rubesa šādu akcionāru rīcību pamato ar to, ka līdz šim bijusi "neērta" vadītāja, jo nav piekāpusies šauru grupu ekonomiskajām interesēm.

Projekta "Rail Baltica" laikā paredzēts savienot trīs Baltijas valstis un Poliju ar Eiropas platuma dzelzceļu. Tā izmaksas varētu sasniegt 5,8 miljardus eiro, no kuriem 85% segs Eiropas Savienība. To jāpabeidz līdz 2026. gadam.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form