'Delfi TV ar Jāni Domburu' – atbild Dziesmu un Deju svētku komanda. Pilna saruna

Pirmdien, 18. jūnijā, "Delfi TV ar Jāni Domburu" studijā viesojās Dziesmu un Deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča, Deju svētku virsvadītājs, lielkoncerta "Māras zeme" mākslinieciskais vadītājs Jānis Purviņš un Dziesmu un Deju svētku mākslinieciskās padomes priekšsēdētājs, virsdiriģents Romāns Vanags.

No šā gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam valsts simtgades zīmē norisināsies XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki. Dziesmu un Deju svētki ir lielākais tradicionālās kultūras notikums Latvijā, kas notiek reizi piecos gados.

2003. gada 7.novembrī Dziesmu un Deju svētku tradīcija, kas aizsākta 1873. gadā, tika iekļauta UNESCO cilvēces radošā mantojuma sarakstā. Šajā sarakstā apkopotas nemateriālā kultūras mantojuma izpausmes, kas demonstrē pasaules kultūras mantojuma dažādību.

Jānis Domburs aicina arī "Delfi" lasītājus uzdot savus jautājumus studijas viesiem – gan publiski (šī raksta komentāros un "Delfi" "Facebook" lapā), gan sūtot e-pastu (janis.domburs@delfi.lv).

Source info

www.DELFI.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Kalendārs

Skatīt vairāk

Jaunākais