Piektdien, 29. novembrī, pulksten 11 "Delfi TV ar Jāni Domburu" tiešraidē bija intervija ar Nauri Puntuli (Nacionālā apvienība), kurš šā gada jūlijā kļuva par kultūras ministru, šajā amatā nomainot ilggadējo kultūras ministri Daci Melbārdi. Pēc tiešraides intervija pieejama ierakstā.

Nauris Puntulis ir jau pieredzējis politiķis – viņš vairākkārt ievēlēts Rīgas domē no Nacionālās apvienības saraksta, savulaik devis padomus kultūras ministrei Žanetai Jaunzemei-Grendei, kandidējis arī Saeimas vēlēšanās. Paralēli darbam valdībā Puntulis arvien vēl turpina dziedāt Latvijas Nacionālajā operā.

Pēdējo mēnešu laikā pastiprināta sabiedrības uzmanība pievērsta mediju vidē notiekošajam, taču Puntuļa vadītās ministrijas Mediju politikas nodaļa arvien ir bez vadītāja. Bez mākslinieciskajiem vadītājiem šobrīd palikuši vairāki nozīmīgi teātri.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form