Pirmdien, 21. septembrī, pulksten 12 "Delfi TV ar Jāni Domburu" tiešraidē viesojās Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele. Šā mēneša sākumā viņa apstiprināta Eiropas Savienības tiesneša amatā. Pēc tiešraides saruna skatāma ierakstā.
Šā gada maijā Ziemele tika atkārtoti ievēlēta Satversmes tiesas priekšsēdētāja amatā. Darbu konstitucionālajā tiesā viņa turpinās līdz Eiropas Savienības tiesas tiesneša zvēresta nodošanai.

Saskaņā ar pagājušajā mēnesī publiskoto tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra aptauju, Satversmes tiesa bauda augstāko iedzīvotāju uzticību no visām tiesu varas institūcijām Latvijā. Tai drīzāk uzticas 42% aptaujāto respondentu, bet 9% aptaujāto konstitucionālajai tiesai uzticas pilnībā.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties DELFI plus abonementu:
  • Ik mēnesi vairāk nekā 100 rakstu un video materiālu
  • Analītisko rakstu sērijas un stāstniecības projekti
  • DELFI bez komercreklāmas
  • Videolekcijas un apjomīgs rakstu arhīvs
Abonē DELFI plus
par 1 eiro uz pirmajām 4 nedēļām*
*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 2,99 eiro par abonēšanas periodu, izmantojot tavu norādīto apmaksas metodi. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā DELFI kontā.
Kāpēc abonēt DELFI plus?
Esi DELFI plus abonents?

Tags

DELFI plus Ineta Ziemele Satversmes tiesa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form